LEGO Kreativní box 3.0 21161

Dopejte hrm Minecraftu svobodu popustit uzdu jejich fantazii ve svt LEGO zbavy

lego 21161 kreativni box 3 0
 • 564 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21161 SKU

Stavebnice Kreativní box 3.0 (21161) od LEGO Minecraft přenáší zábavu a napětí z prostředí on-line hry do reálného světa prostřednictvím pestré škály LEGO kostek a dílků. Parádní dětská stavebnice pro hráče Minecraftu. Kreativní box je plný nápadů a inspirace ze světa hry Minecraft. Tato stavebnice s oblíbenými postavami ze hry, mezi něž patří Steve, Alex, Creeper, …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -13% 1 819 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 2 099 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 199 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 689 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Kreativní box 3.0 21161

Stavebnice Kreativní box 3.0 (21161) od LEGO Minecraft přenáší zábavu a napětí z prostředí on-line hry do reálného světa prostřednictvím pestré škály LEGO kostek a dílků.

Parádní dětská stavebnice pro hráče Minecraftu
Kreativní box je plný nápadů a inspirace ze světa hry Minecraft. Tato stavebnice s oblíbenými postavami ze hry, mezi něž patří Steve, Alex, Creeper, prase a zombie, a celou řadou zábavných funkcí od odpalovače TNT až po zúčtování s Creeperem oživuje minecraftová dobrodružství!

Interaktivní návod na stavění
Instructions PLUS jsou interaktivní pokyny pro chytrá zařízení v rámci bezplatné LEGO aplikace s návody na stavění. Nástroje přibližování a otáčení dopomáhají malým dětem k tomu, aby je samostatné stavění hradu a farmy bavilo. Alternativní modely jsou dostupné on-line.

Hra Minecraft ožívá ve skutečném světě s LEGO kostkami a figurkami
Se sadami LEGO Minecraft si malí stavitelé užijí otevřený svět kreativního hraní. Tato cool sbírka stavebnic na motivy hry Minecraft hráčům otevře novou dimenzi kreativního hraní!

 • Umožněte hráčům Minecraftu zažívat kreativní dobrodružství i v reálném světě se sadou Kreativní box 3.0 (21161). Je plná LEGO kostek z herního prostředí Minecraft a známých figurek podněcujících k neomezenému kreativnímu hraní!
 • Tato stavebnice inspirovaná hrou Minecraft je tvořená 564 dílky. Její součástí jsou oblíbené postavy ze hry, mezi něž patří Steve, Alex, Creeper, prase a zombie, ale může se pochlubit i celou řadou zábavných funkcí od odpalovače TNT až po zúčtování s Creeperem.
 • Sada obsahuje vše, co děti potřebují k tomu, aby si mohly přehrávat kreativní dobrodružství z říše Minecraft v úžasném hradě, na rušné farmě a v dalších super prostředích podle vlastní fantazie a hledat přitom nové způsoby, jak vytěžit maximum zábavy z jejich oblíbené hry.
 • Sada Kreativní box 3.0 od LEGO Minecraft představuje skvělý narozeninový dárek pro hráče ve věku od 8 let. Tato stavebnice dětem přináší nekonečnou zábavu z herního světa Minecraft, ať už si hrají samy, nebo spolu s ostatními.
 • Hrad měří přes 18 cm na výšku, 27 cm na šířku a 26 cm do hloubky. Farma měří 16 cm na výšku, 26 cm na šířku a 26 cm do hloubky. Tato sada na motivy hry Minecraft tedy přináší zábavu v epickém měřítku.
 • Tato stavebnice na motivy hry Minecraft nepotřebuje baterie. Zdrojem zábavy je dětská představivost, takže hraní nebude mít konce.
 • Tištěný návod má něco do sebe, ale digitální pokyny Instructions PLUS jsou prostě BOŽÍ! Díky LEGO aplikaci s návody na stavění mohou i malí stavitelé přibližovat, otáčet a vizualizovat své modely, z nichž si vytvářejí vlastní svět Minecraft.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft kombinují vzrušení z on-line hry Minecraft s opravdovým stavěním. Propracované modely, dílky a postavy, ale také spousta zábavných funkcí – to vše otevírá hráčům Minecraftu novou dimenzi zábavy.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že tato dětská stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kreativní box 3.0
SKU
21161
EAN
5702016618280
UPC
673419319058
Kousky
564
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
2 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.