LEGO Socha Svobody 21042

Postav si ikonick symbol svobody Sochu Svobody!

lego 21042 socha svobody
  • 1685 Kousky
  • Architecture Série
  • 21042 SKU

Oslav monumentální spojení architektury a sochařství s touto sadou 21042 Socha Svobody od LEGO Architecture. Americký symbol svobody se tyčí do výšky více než 90 metrů nad Liberty Island v New Yorku, kde vítá mořeplavce z celého světa. Tato impozantní LEGO interpretace věrně reprodukuje harmonické spojení sochařství a architektury s úžasným podstavcem a detailně zpracovanými …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -19% 1 916 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -16% 1 979 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -13% 2 059 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 499 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Architecture

Popis LEGO Socha Svobody 21042

Oslav monumentální spojení architektury a sochařství s touto sadou 21042 Socha Svobody od LEGO Architecture. Americký symbol svobody se tyčí do výšky více než 90 metrů nad Liberty Island v New Yorku, kde vítá mořeplavce z celého světa. Tato impozantní LEGO interpretace věrně reprodukuje harmonické spojení sochařství a architektury s úžasným podstavcem a detailně zpracovanými balkóny. Samotná socha má plášť, rozťatá pouta, korunu se 7 paprsky, desky a zdviženou paži držící zlatou pochodeň. S autentickým zpracováním v podobě pískově zelené a béžové barvy a zdobenou cedulkou s nápisem nabízí tento model vysoce obohacující stavitelský zážitek všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři.

  • LEGO Architecture interpretace skutečné architektonické památky, Sochy Svobody.
  • Obsahuje detailně propracovaný podstavec s balkóny a sochu s pláštěm, korunou se 7 paprsky, deskami a zlatou pochodní.
  • Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii stavby (pouze v anglickém a francouzském jazyce. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
  • LEGO Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Tato řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
  • Sada obsahuje více než 1 685 LEGO dílků.
  • Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO Architecture.
  • Měří přes 44 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Socha Svobody
SKU
21042
UPC
673419283328
Kousky
1685
Série
LEGO Architecture
Stáří
16+ let
Cena LEGO
2 369 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.