LEGO Kostky kostky destičky 11717

Klasick stavebnice jako nstroj pro rozvoj kreativity

lego 11717 kostky kostky desticky
 • 1504 Kousky
 • Classic Série
 • 11717 SKU

Sada Kostky kostky destičky (11717) od LEGO Classic je plná nápadů a inspirace. Tato stavebnice dětem hravou formou odemkne jejich kreativní potenciál a přispěje k rozvoji klíčových dovedností, které se jim budou v životě hodit. LEGO kostky ve všech barvách duhy. Díky spoustě nejrůznějších barev a dílků, včetně kol, oken, dveří, očí a také 4 podložek …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 259 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Kostky kostky destičky 11717

Sada Kostky kostky destičky (11717) od LEGO Classic je plná nápadů a inspirace. Tato stavebnice dětem hravou formou odemkne jejich kreativní potenciál a přispěje k rozvoji klíčových dovedností, které se jim budou v životě hodit.

LEGO kostky ve všech barvách duhy
Díky spoustě nejrůznějších barev a dílků, včetně kol, oken, dveří, očí a také 4 podložek o rozměru 16 × 16 výstupků, si děti mohou postavit, cokoliv je napadne. Děti si s pomocí jednoduchých návodů můžou snadno postavit nejrůznějšímodely – žabku, pirátskou loď, slona nebo hrad... – a pak se pustit do stavění vlastních výtvorů. Podložky slouží k připevnění kostek pod jakýmkoliv úhlem, dokonce i vzhůru nohama, a zároveň umožňují snadné rozebírání a přenos modelů, které si rozhodně stojí za to vystavit.

Kreativní stavění plné nekonečných možností
Stavebnice LEGO Classic dětem otevírají svět nápadů a inspirace. Zábavné modely a jednoduché návody na stavění jim pomohou začít. Zatímco si budou užívat radost ze stavění vlastních výtvorů, nabydou dovedností, které jim vydrží po celý život.

 • Krabice se spoustou barevných LEGO kostek, které jsou zárukou inspirativního a kreativního hraní, pro děti od 4 let. Díky jednoduchým modelům a nespočtu příležitostí k realizaci vlastních nápadů stavebnice přináší nikdy nekončící zábavu.
 • S LEGO kostkami nejrůznějších barev, tvarů a velikostí, 4 podložkami na stavění o rozměrech 16 × 16 výstupků a jednoduchými návody na doporučené modely je tato kreativní stavebnice ideální pomůckou pro rozvoj dovedností, které dětem v životě přijdou vhod.
 • Děti si mohou postavit doporučené modely a hrát si s nimi (mimo jiné pirátskou loď, slona nebo hrad...) nebo dát prostor své představivosti a vytvořit si cokoliv vlastního. A pro ještě více herních možností lze sadu snadno kombinovat s dalšími LEGO stavebnicemi.
 • Tato všestranná vzdělávací stavebnice představuje skvělý vánoční nebo narozeninový dárek pro holky a kluky od 4 let. Vynikající volba pro stavitele začátečníky i pro všechny, kdo chtějí rozšířit svou stávající LEGO sbírku.
 • Stavebnice Kostky kostky destičky od LEGO Classic představuje skvělý způsob, jak seznámit děti s tvůrčím stavěním. Díky 4 podložkám můžete stavět, hrát si s modely, umístit je na výstavku nebo si je vzít kamkoliv s sebou.
 • Hračka nevyžaduje baterie, takže zábava nebude mít konce! Nekonečné tvůrčí hraní je poháněno pouze dětskou představivostí. Tento způsob zábavy navíc podporuje rozvoj kritického myšlení, schopnost řešit problémy a poskytuje stavitelům pocit zadostiučinění ze sestavení vlastních hraček.
 • Otevřete krabici a bez prodlení vstupte do světa kreativity! Díky jednoduchému a přehlednému návodu si děti mohou okamžitě začít hrát. A jakmile se do toho pustí, zábava nebude brát konce.
 • Všechny sady LEGO Classic překypují nápady a inspirací. Vzrušující mix kostek a dílků inspiruje k neomezenému hraní. Podpořit rozvoj dětské kreativity nebylo nikdy snazší a zábavnější.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší standardy – jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání i rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kostky kostky destičky
SKU
11717
EAN
5702016722154
Kousky
1504
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
1 259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.