LEGO Tvořivá sada kostek 11016

Inspirativn LEGO stavebnice pro kreativn dti!

lego 11016 tvoriva sada kostek
 • 1201 Kousky
 • Classic Série
 • 11016 SKU

Otevřete bránu do světa kreativity se stavebnicí Tvořivá sada kostek (11016) od LEGO Classic čítající 1 200 dílků. Sedm inspirativních nápadů na stavění, které jsou součástí balení, vám zkrátí cestu k zábavě. Široký výběr LEGO kostek, tvarů a dílků v podobě očí dětem umožní postavit vše, co si jen zamanou! Působivý LEGO dáreček pro začínající stavitele. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 874 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Tvořivá sada kostek 11016

Otevřete bránu do světa kreativity se stavebnicí Tvořivá sada kostek (11016) od LEGO Classic čítající 1 200 dílků. Sedm inspirativních nápadů na stavění, které jsou součástí balení, vám zkrátí cestu k zábavě. Široký výběr LEGO kostek, tvarů a dílků v podobě očí dětem umožní postavit vše, co si jen zamanou!

Působivý LEGO dáreček pro začínající stavitele
Kluci a holky od 4 let si zamilují inspirativní nápady na stavění, včetně vodního mlýnu, vysokého ptáka, olihně, hrušky, jabloně, raketoplánu a myšky sedící na kusu sýra. Vzhledem k tomu, že každý model obsahuje také srozumitelný návod na stavění, si mohou i začínající stavitelé vychutnat hrdost z vytváření vlastních LEGO modelů.

Otevřená kreativní zábava pro děti
Sady od LEGO Classic přinášejí malým stavitelům inspiraci prostřednictvím vzrušujících modelů a jednoduchých návodů na stavění. Děti tak mohou rozvíjet kreativitu a schopnosti řešení problémů, které jim vydrží na celý život. Učení nebylo nikdy zábavnější!

 • Pomozte dětem rozvíjet klíčové dovednosti do života prostřednictvím stavebnice Tvořivá sada kostek (11016) od LEGO Classic, která obsahuje 1200 dílků k sestavení 7 zábavných modelů a celou řadu dalších kostek, tvarů i očí pro kreativní tvoření.
 • Co všechno najdete v krabici? Vše, co mohou děti potřebovat k sestavení modelů ptáka, olihně, hrušky, jabloně, raketoplánu a myši s kouskem sýra. Navíc nechybí spousta dalších LEGO kostek pro ještě větší porci zábavy!
 • Děti si mohou postavit navržené modely a pak objevovat a zkoušet nové a nápadité způsoby, jak stavět zábavné výtvory z LEGO kostek.
 • Tato kvalitní LEGO stavebnice představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti pro holky i kluky ve věku od 4 let.
 • Obsahuje 1200 originálních LEGO dílků, ze kterých si děti mohou postavit, cokoliv je napadne!
 • Kostky ke každému modelu jsou obsaženy v samostatném sáčku. Jednoduše si vyberte, který chcete postavit, otevřete sáček s kostkami a pusťte se do stavění!
 • Ke každému modelu je k dispozici jednoduchý návod na stavění, takže radost ze sestavení vlastních LEGO hraček si mohou vychutnat i stavitelé, pro které jsou LEGO kostky novinkou.
 • Stavebnice LEGO Classic dávají dětem do rukou nekonečné tvůrčí možnosti. Navíc u dětí rozvíjí kreativní i další dovednosti, které se jim budou hodit do života. Zároveň si mohou vychutnat radost ze sestavení vlastních LEGO modelů.
 • LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality, aby byla zajištěna maximální konzistentnost, kompatibilita a hlavně zábava při hraní.
 • Všechny LEGO stavebnice procházejí důkladným testováním a splňují nepřísnější mezinárodní bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Tvořivá sada kostek
SKU
11016
EAN
5702016972054
Kousky
1201
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
874 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.