LEGO Cesta kolem světa 11015

Vstupte do svta kreativnho hran

lego 11015 cesta kolem sveta
 • 950 Kousky
 • Classic Série
 • 11015 SKU

Stavebnice Cesta kolem světa (11015) od LEGO Classic obsahuje 15 modelů zvířat a věcí z míst po celé zeměkouli. Děti potěší i barevná nástěnná mapa vyobrazující původ každého z výtvorů. A díky ohromnému množství nejrůznějších LEGO dílků a řadě kostek navíc dostane dětská představivost prostor se skutečně vyřádit. Co najdete v krabici?. Vše, co mohou děti …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com -30% 860 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -24% 935 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -12% 1 079 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Cesta kolem světa 11015

Stavebnice Cesta kolem světa (11015) od LEGO Classic obsahuje 15 modelů zvířat a věcí z míst po celé zeměkouli. Děti potěší i barevná nástěnná mapa vyobrazující původ každého z výtvorů. A díky ohromnému množství nejrůznějších LEGO dílků a řadě kostek navíc dostane dětská představivost prostor se skutečně vyřádit.

Co najdete v krabici?
Vše, co mohou děti potřebovat k sestavení nejrůznějších modelů. Čeká na ně orel, kaktus, papoušek, krokodýlek, kosatka, lev, palma, žirafa, autobus, samice klokana s mládětem, medvěd, asijský domek, tučňák s kuřetem a rybou, plachetnice a letadlo.

Perfektní volba pro děti ve věku od 4 let
Ke každému modelu je k dispozici podrobný avšak jednoduchý návod na stavění, takže radost ze sestavení vlastních LEGO hraček si budou moci vychutnat i stavitelé, pro které jsou LEGO kostky novinkou.

Osvojení klíčových dovedností
Stavebnice z řady LEGO Classic přinášejí nápady a inspiraci prostřednictvím strhujících modelů, které podněcují k otevřenému hraní, při kterém děti rozvíjejí svou kreativitu a jemnou motoriku.

 • Vezměte děti na výlet po zeměkouli prostřednictvím stavebnice Cesta kolem světa (11015) od LEGO Classic a seznamte je díky 15 inspirativním modelům se zvířaty a předměty z nejrůznějších míst planety.
 • V sadě na děti čeká orel, kaktus, papoušek, krokodýlek, kosatka, lev, palma, žirafa, autobus, samice klokana s mládětem, medvěd, asijský domek, tučňák s kuřetem a rybou, plachetnice a letadlo.
 • Děti si všech 15 modelů, které sada nabízí jako předlohu, doslova zamilují. A díky barevné nástěnné mapě se navíc seznámí se zeměpisným původem jednotlivých výtvorů.
 • Tato kreativní stavebnice představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakýkoli jiné příležitosti, a to jak pro nové LEGO stavitele, tak i pro děti, které touží po nových přírůstcích do své sbírky LEGO kostek.
 • Sada obsahuje 950 originálních LEGO dílků, ze kterých si děti mohou postavit, cokoliv je napadne! Kostky a dílky mohou také kombinovat s dalšími LEGO sadami a vychutnat si tak ještě více zábavy.
 • Uvnitř krabice najdete 4 samostatné sáčky s LEGO dílky vždy ke 3–4 modelům. Jednoduše si vyberte, který chcete postavit, otevřete sáček s kostkami a pusťte se do stavění!
 • Ke každému modelu je k dispozici jednoduchý návod na stavění, takže radost ze sestavení vlastních LEGO hraček si budou moci vychutnat i stavitelé, pro které jsou LEGO kostky novinkou.
 • Stavebnice LEGO Classic obsahují spoustu nápadité zábavy a inspirují k otevřenému tvůrčímu hraní. Podpořit u dětí kreativní myšlení a schopnostřešit problémy nebylo nikdy zábavnější!
 • Už od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy kvality, aby byly konzistentní a kompatibilní a umožňovaly zábavné stavění.
 • LEGO sady procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Cesta kolem světa
SKU
11015
EAN
5702016914146
UPC
673419339841
Kousky
950
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
1 229 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.