LEGO Kostky a kola 11014

Mobilizujte dtskou kreativitu pomoc 9 pojzdnch LEGO model!

lego 11014 kostky a kola
 • 653 Kousky
 • Classic Série
 • 11014 SKU

Působivá stavebnice LEGO Classic Kostky a kola (11014) je skvělým dárkem pro děti, které si rády hrají. Díky 9 originálním modelům na kolečkách a spoustě dalších kostek a dílků je zárukou nekonečného množství hodin kreativní zábavy pro holky, kluky, kamarády i celé rodiny. Co najdete v krabici?. Všechno, co děti potřebují k tomu, aby si mohly …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -31% 845 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -18% 1 009 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -2% 1 199 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 229 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 629 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Kostky a kola 11014

Působivá stavebnice LEGO Classic Kostky a kola (11014) je skvělým dárkem pro děti, které si rády hrají. Díky 9 originálním modelům na kolečkách a spoustě dalších kostek a dílků je zárukou nekonečného množství hodin kreativní zábavy pro holky, kluky, kamarády i celé rodiny.

Co najdete v krabici?
Všechno, co děti potřebují k tomu, aby si mohly postavit modely autíčka, vláčku, autobusu, robota, zebry na skateboardu, závoďáku, zajíčka na kolečkovém křesle, tahacího kačera a opice na banánu

Perfektní volba pro děti od 4 let
Tyto zábavné LEGO modely si děti doslova zamilují. A jelikož jsou ke každému k dispozici jednoduché návody a digitální pokyny, budou si moci radost ze sestavení vlastních LEGO hraček vychutnat i ti nejmenší stavitelé.

Pomáhá dětem rozvíjet klíčové životní dovednosti
Stavebnice LEGO Classic vkládají dětem do rukou nekonečné tvůrčí možnosti. Zároveň vedou k otevřenému hraní a rozvíjí u dětí kreativitu a jemné motorické dovednosti.

 • S 9 sestavitelnými modely a řadou barevných koleček, kostek a dílků si užijí hromadu tvořivé zábavy děti, kamarádi i celé rodiny.
 • Co najdou děti v krabici? Kostky a dílky k sestavení autíčka, vláčku, autobusu, robota, zebry na skateboardu, závoďáku, zajíčka na kolečkovém křesle, tahacího kačera a opice na banánu. K dispozici jsou i LEGO kostky navíc.
 • Tato prémiová stavebnice překypuje kreativními herními nápady na obohacující stavění. Pro ještě větší porci zábavy můžou děti modely kombinovat s dalšími LEGO sadami.
 • Sada Kostky a kola (11014) od LEGO Classic představuje působivý dárek k jakékoliv příležitosti. Vhodné pro holky a kluky ve věku od 4 let.
 • Z 653 LEGO dílků si děti mohou postavit, cokoliv je napadne.
 • V krabici najdete samostatné sáčky s LEGO dílky k 1 nebo 2 modelům. Stačí otevřít sáček s kostkami a pustit se do stavění!
 • Obsahuje srozumitelný návod na stavění, se kterým si poradí děti od 4 let věku. Díky tomu i začínající stavitelé pocítit hrdost z dokončení LEGO modelů na vlastní pěst.
 • Sady LEGO Classic dávají dětem do rukou spoustu nápadů a inspirace. Vedou k otevřenému hraní a podporují vývoj kreativního myšlení a jemných motorických dovedností.
 • Všechny LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality, aby byla zajištěna maximální konzistentnost, kompatibilita a hlavně zábava při hraní.
 • LEGO sady procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kostky a kola
SKU
11014
EAN
5702016889192
UPC
673419336550
Kousky
653
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
1 229 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.