LEGO Průhledné kreativní kostky 11013

Pobavte se u prhlednch LEGO kostek!

lego 11013 pruhledne kreativni kostky
 • 500 Kousky
 • Classic Série
 • 11013 SKU

Stavebnice Průhledné kreativní kostky (11013) od LEGO Classic oslní řadou LEGO dílků nejrůznějších barev, tvarů a velikostí, ale také vzrušujícím výběrem klasických LEGO kostek, součástek, očí a kol. Vše, co děti potřebují pro nekonečné tvůrčí hraní. Perfektní sada pro malé stavitele od 4 let. Kvalitní sada nabízí 8 inspirativních stavitelských nápadů. K dispozici je ptáček, lev, …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -20% 638 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -19% 649 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -4% 769 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 799 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Průhledné kreativní kostky 11013

Stavebnice Průhledné kreativní kostky (11013) od LEGO Classic oslní řadou LEGO dílků nejrůznějších barev, tvarů a velikostí, ale také vzrušujícím výběrem klasických LEGO kostek, součástek, očí a kol. Vše, co děti potřebují pro nekonečné tvůrčí hraní.

Perfektní sada pro malé stavitele od 4 let
Kvalitní sada nabízí 8 inspirativních stavitelských nápadů. K dispozici je ptáček, lev, želva, robot, jednorožec, růžový ptáček, čaroděj se stolem na lektvary a ryba s korálem. A protože každý model obsahuje také jednoduchý návod na stavění a digitální pokyny, budou i začínající stavitelé moci zažít hrdost a radost ze samostatného stavění.

Pomozte dětem s rozvojem klíčových dovedností pro život
Stavebnice řady LEGO Classic inspirují kluky a holky k nápaditému tvoření. Děti mohou spojit síly s kamarády či příbuznými a rozvíjet při stavění kreativní a fyzické dovednosti. Učení nebylo nikdy zábavnější!

 • Nakopněte dětskou kreativitu prostřednictvím této stavebnice s 500 dílky. Sada obsahuje řadu průhledných LEGO dílků a klasických LEGO kostek. Nechybí třeba oči nebo kola, se kterými si můžete sestavit 8 i více zábavných modelů.
 • Co všechno najdete v krabici? Vše, co mohou děti potřebovat k sestavení ptáčka, lva, želvy, robota, jednorožce, růžového opeřence, kouzelníka s lektvary a rybky u korálu. Navíc nechybí spousta dalších LEGO kostek pro ještě větší porci zábavy!
 • Sestavení 8 modelů, které sada Průhledné kreativní kostky (11013) od LEGO Classic obsahuje, je teprve začátek. Na děti čeká celý vesmír plný kreativní zábavy, stačí do něj nakouknout.
 • Představuje ideální dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti jak pro nové LEGO stavitele, tak pro holky a kluky, kteří nutně potřebují rozšířit svou sbírku LEGO kostek.
 • S 500 LEGO kostkami, mezi kterými najdete i celou řadu průhledných dílků, se děti mohou pustit do kreativního tvoření. Stavebnici lze kombinovat s dalšími originálními LEGO sadami pro ještě větší množství stavitelských možností.
 • Uvnitř krabice najdete několik samostatných sáčků s LEGO dílky vždy ke 2 modelům. Jednoduše si vyberte, který chcete postavit, otevřete sáček s kostkami a pusťte se do stavění!
 • Samozřejmostí je tištěný návod a digitální průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v rámci bezplatné LEGO aplikace s návody na stavění. Během stavění lze využít i nástroje pro přibližování, otáčení a vizualizaci modelů.
 • Stavebnice LEGO Classic inspirují k otevřenému tvůrčímu hraní. Podpořit u dětí kreativní myšlení a schopnost řešit problémy nebylo nikdy zábavnější!
 • LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality, aby byla zajištěna maximální konzistentnost, kompatibilita a hlavně zábava.
 • Všechny LEGO sady důkladně testujeme s ohledem na přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Průhledné kreativní kostky
SKU
11013
UPC
673419336239
Kousky
500
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.