LEGO Bílé kreativní kostky 11012

Nastartujte dtskou kreativitu pomoc tto klasick stavebnice

lego 11012 bile kreativni kostky
 • 60 Kousky
 • Classic Série
 • 11012 SKU

Stavebnice Bílé kreativní kostky od LEGO Classic (11012) překypuje nápady a inspirací k odemknutí kreativního potenciálu dětí. Na malé stavitele ve věku od 4 let čekají 3 jednoduché LEGO modely. Těšit se mohou na sněhuláka s koštětem, ovečku s rozkvetlou loukou a racka s rybou. A tím kreativní zábava nekončí – děti mohou modely různě …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 88 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Classic

Popis LEGO Bílé kreativní kostky 11012

Stavebnice Bílé kreativní kostky od LEGO Classic (11012) překypuje nápady a inspirací k odemknutí kreativního potenciálu dětí. Na malé stavitele ve věku od 4 let čekají 3 jednoduché LEGO modely. Těšit se mohou na sněhuláka s koštětem, ovečku s rozkvetlou loukou a racka s rybou. A tím kreativní zábava nekončí – děti mohou modely různě upravovat nebo stavět vlastní výtvory.

Digitální průvodce krok za krokem
Tato sada LEGO Classic obsahuje jednoduchý návod na stavění a k dispozici jsou také pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci s LEGO návody pro chytré telefony a tablety. Tento interaktivní průvodce stavěním nabízí nástroje přibližování a otáčení, díky kterým je sestavení modelů hračka!

Budování klíčových dovedností pro život
Stavebnice LEGO Classic vkládají dětem do rukou nápady a inspiraci ve formě vzrušujících modelů, které stimulují neomezené a otevřené hraní a zároveň rozvíjejí dětskou kreativitu a motorické dovednosti.

 • Stavebnice Bílé kreativní kostky (11012) od LEGO Classic umožňuje dětem stavět a tvořit. Obsahuje 3 jednoduché modely pro kreativní začátek hraní.
 • Co najdou děti v krabici? Sada obsahuje 60 kostek, ze kterých si děti mohou postavit sněhuláka s koštětem, ovečku na rozkvetlé louce, racka s rybou, nebo cokoliv jiného, co je napadne.
 • Všechny 3 modely obsažené v této sadě si děti doslova zamilují. Pro ještě větší porci zábavy mohou kostky a dílky kombinovat s dalšími LEGO stavebnicemi.
 • Představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakýkoli jiné příležitosti pro nové LEGO stavitelé a děti, které touží rozšířit svou sbírku LEGO kostek.
 • Se stavebnicí LEGO Classic Bílé kreativní kostky si děti mohou užívat kreativní zábavu, ať už vyrazí kamkoliv.
 • V krabici najdete samostatné sáčky s LEGO kostkami ke každému modelu. Stačí otevřít sáček a pustit se do stavění!
 • Samozřejmostí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS, které jsou k dispozici v rámci bezplatné LEGOaplikace s návody na stavění. Během stavění lze využít nástrojů pro přibližování, otáčení a vizualizaci modelů.
 • Stavebnice LEGO Classic obsahují spoustu nápadité zábavy a inspirují k otevřenému tvůrčímu hraní. Podpořit u dětí kreativní myšlení a schopnost řešit problémy nebylo nikdy zábavnější!
 • Už od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy kvality, aby byly konzistentní a kompatibilní a umožňovaly zábavné stavění.
 • LEGO sady procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bílé kreativní kostky
SKU
11012
EAN
5702016889277
UPC
673419336222
Kousky
60
Série
LEGO Classic
Cena LEGO
88 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.