LEGO Letadlo a letiště 10961

Posute svou pedstavivost do nebeskch vin

lego 10961 letadlo a letiste
 • 28 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10961 SKU

Vydejte se každý den na cestu do jiné destinace se stavebnicí Letadlo a letiště (10961) od LEGO DUPLO. Sdílejte se svými ratolestmi radost z cestování. Nastupte na palubu osobního letadla a vydejte se na zábavné rodinné dobrodružství. Připojte se k tatínkovi a jeho dceři, kteří vyráží navštívit rodinu a přátele. Vrchní část letadla je odnímatelná, aby …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -14% 629 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 729 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Letadlo a letiště 10961

Vydejte se každý den na cestu do jiné destinace se stavebnicí Letadlo a letiště (10961) od LEGO DUPLO.

Sdílejte se svými ratolestmi radost z cestování
Nastupte na palubu osobního letadla a vydejte se na zábavné rodinné dobrodružství. Připojte se k tatínkovi a jeho dceři, kteří vyráží navštívit rodinu a přátele. Vrchní část letadla je odnímatelná, aby bylo možné hrát si také uvnitř. Letiště nabízí otevírací dveře a otočnou řídicí věž, pás pro zavazadla... a spoustu vřelých obětí po příletu!

Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenší
Hračky LEGO DUPLO dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjádření a učení hrou. Díky stavebnicím DUPLO mohou být rodiče u významných vývojových milníků svých dětí, které prožijí, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní.

 • Prožívejte díky LEGO DUPLO stavebnici Letadlo a letiště (10961) společná cestovatelská dobrodružství a vezměte dětskou představivost na výlet do vzdálených končin.
 • Obsahuje 3 DUPLO figurky – tatínka, holčičku a pilotku –, letadlo s odnímatelnou střechou a otočnou letištní věž s pásem na zavazadla.
 • Mezi zábavnými doplňky najdete medvídka, vlaječku a otevírací kufřík, které přidají hraní na skutečnosti.
 • Přehrávání nápaditý příběhů spojených s cestováním letadlem a rodinnými shledáními umožňuje dětem a rodičům sdílet úžasná a vzrušující dobrodružství a významné vývojové milníky.
 • Hledáte zábavnou a nápaditou stavebnici s cestovatelskou tematikou pro děti ve věku od 2 let? Pak nehledejte dále a vydejte se vzhůru do oblak se sadou Letadlo a letiště z edice LEGO DUPLO Město!
 • Model měří 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 29 cm do hloubky. Je plně kompatibilní s dalšími kostkami LEGO DUPLO, díky čemuž si budete moci vychutnat ještě více herních možností.
 • Jednoduchý návod na stavění obsahuje také zábavný obrázkový příběh, v němž figurují prvky ze stavebnice a který kreativní stavění a hraní obohatí o další špetku legrace.
 • Všechny stavebnice LEGO DUPLO byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat společně s rodiči.
 • Sady od LEGO DUPLO splňují přísné oborové standardy kvality, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné standardy týkající se bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Letadlo a letiště
SKU
10961
EAN
5702017086439
UPC
673419349949
Kousky
28
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
729 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.