LEGO Hasičský vrtulník a policejní auto 10957

Potte svho potomka vzdlvacmi modely zchranskch vozidel!

lego 10957 hasicsky vrtulnik a policejni auto
 • 14 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10957 SKU

Stavebnice Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO DUPLO je edukační sada s barevnými kostkami různých tvarů a spoustou zábavných funkcí. Dětské modely záchranných vozidel. Malé děti mohou zábavným způsobem rozvíjet své dovednosti a užít si přitom spoustu zábavy s modelem policejního auta a hasičského vrtulníku. Základní stavitelské úkoly zlepšují jemnou motoriku …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 167 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 289 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Hasičský vrtulník a policejní auto 10957

Stavebnice Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO DUPLO je edukační sada s barevnými kostkami různých tvarů a spoustou zábavných funkcí.

Dětské modely záchranných vozidel
Malé děti mohou zábavným způsobem rozvíjet své dovednosti a užít si přitom spoustu zábavy s modelem policejního auta a hasičského vrtulníku. Základní stavitelské úkoly zlepšují jemnou motoriku a umožňují malým dětem naučit se rozeznávat tvary a barvy. Strhující záchranářské příběhy inspirují k nápaditému hraní a podporují u dětí rozvoj sociálních a emocionálních dovedností. S propracovanými dekorativními prvky na obou stranách vozidel, kostkou představující sirénu (nevydává zvuk) a funkční vrtulí se fantazie stane skutečností. Stavitelské kartičky s předlohami modelů ve skutečné velikosti dětem umožňují pokládat během stavění kostky přímo na obrázky.

Tvořivé vzdělávací sady
LEGO DUPLO pro děti otevírají předškolákům svět neomezeného hraní, sebevyjadřování a zábavného učení.Stavebnice řady DUPLO umožňují rodičům a dětem společně prožívat vzácné vývojové milníky během hraní.

 • Hýčkejte si svého potomka stavebnicí Můj první zásah: hasičský vrtulník a policejní auto (10957) od LEGO DUPLO. Tato sada určená pro batolata inspiruje ke kreativnímu hraní a podporuje rozvoj důležitých dovedností.
 • Obsahuje sestavitelný vrtulník s funkční vrtulí a policejní auto s kostkou představující sirénu (nevydává zvuk). Barevné, různě tvarované kostky mají ideální velikost pro malé ručičky.
 • Elementární stavitelské schopnosti zlepšují jemnou motoriku, záchranné mise rozvíjejí sociální a emocionální dovednosti a barevné dílky různých tvarů a zábavné funkce umožňují nápadité hraní.
 • Kvalitní, odolný a rozkošný dárek pro děti od 18 měsíců k narozeninám, Vánocům nebo prostě „jen tak“.
 • Vrtulník měří přes 9 cm na výšku, 10 cm na délku a 6 cm na šířku. Policejní auto měří přes 8 cm na výšku, 10 cm na délku a 5 cm na šířku.
 • Součástí sady jsou stavitelské kartičky, na nichž jsou vyobrazeny modely ve skutečné velikosti. Děti tak mohou během stavění pokládat kostky přímo na předlohu, zatímco je rodiče učí poznávat barvy a tvary.
 • Všechny stavebnice LEGO DUPLO byly chytře navrženy tak, aby obsahovaly dílky, které podněcují k neomezenému hraní. Podporují tak vývoj dětí a umožňují rodičům sdílet se svými ratolestmi vzácné okamžiky.
 • Sady od LEGO DUPLO splňují vysoké oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Hasičský vrtulník a policejní auto
SKU
10957
EAN
5702016911282
UPC
673419338103
Kousky
14
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
167 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.