LEGO Vláček se zvířátky 10955

Vichni nastupovat do vlku se zvtky!

lego 10955 vlacek se zviratky
 • 15 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10955 SKU

Všechny děti milují zvířátka, že? Dopřejte proto svému dítěti skvělou možnost, jak vstoupit do zvířecí říše s LEGO DUPLO stavebnicí Můj první vláček se zvířátky (10955). Posouvací model se zvířecím průvodem. Se slonem, tygrem, žirafou a pandou se malí milovníci zvířat rozhodně nebudou nudit. Mohou stavět a přestavovat model, měnit řazení vagónů a umisťovat do vláčku …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -19% 389 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -13% 419 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 479 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 549 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Vláček se zvířátky 10955

Všechny děti milují zvířátka, že? Dopřejte proto svému dítěti skvělou možnost, jak vstoupit do zvířecí říše s LEGO DUPLO stavebnicí Můj první vláček se zvířátky (10955).

Posouvací model se zvířecím průvodem
Se slonem, tygrem, žirafou a pandou se malí milovníci zvířat rozhodně nebudou nudit. Mohou stavět a přestavovat model, měnit řazení vagónů a umisťovat do vláčku zvířata a vršit je na sebe. Přitom rozvíjejí jemnou motoriku a zkoumají magický svět kreativního hraní. Inovativní funkce, mezi něž patří i pohyblivý krk žirafy, přispívají k ještě zábavnějšímu zážitku z této edukační sady. Stavitelské kartičky s předlohami modelů ve skutečné velikosti dětem umožňují pokládat během stavění kostky přímo na obrázky. Pro ještě větší porci zábavy mohou děti vláček propojit s ostatními DUPLO modely na kolečkách.

Tvořivé vzdělávací stavebnice
LEGO DUPLO pro děti otevírají předškolákům svět neomezeného hraní, sebevyjadřování a zábavného učení. Stavebnice řady DUPLO umožňují rodičům a dětem společně prožívat vzácné vývojové milníky během hraní.

 • Zaujměte malé děti stavebnicí Můj první vláček se zvířátky (10955) od LEGO DUPLO. Všestranná sada nabízí 4 sestavitelná zvířátka velká tak akorát pro malé ručičky.
 • Obsahuje sestavitelného slona (4 dílky), tygra (2 dílky), žirafu (3 dílky) a pandu (2 dílky), a k tomu navíc 4 vagónky na kolečkách.
 • Děti mohou stavět a přestavovat model, měnit řazení vagónů a umisťovat do vláčku zvířata a vršit je na sebe. Přitom rozvíjejí jemnou motoriku a věnují se kreativnímu hraní.
 • Rozkošná sada pro děti od 18 měsíců podporuje tvořivost, nápadité hraní a rozvoj důležitých dovedností. Výborně se hodí pro batolata.
 • Měří přes 14 cm na výšku, 45 cm na délku a 6 cm na šířku – ideální velikost pro malé ručky.
 • Součástí sady jsou stavitelské kartičky, na nichž jsou vyobrazeny modely ve skutečné velikosti. Děti tak mohou během stavění pokládat kostky přímo na předlohu, zatímco je rodiče učí poznávat barvy a tvary.
 • Různá zvířata jsou různě náročná na sestavení, takže malé děti mohou směle rozvíjet své dovednosti.Díky speciálním funkcím, jako je pohyblivý krk žirafy, bude hraní ještě zábavnější.
 • Všechny stavebnice LEGO DUPLO byly prakticky navrženy tak, aby obsahovaly prvky, které podněcují k neomezenému hraní. Podporují tak vývoj dětí a umožňují rodičům sdílet se svými ratolestmi vzácné okamžiky.
 • Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Vláček se zvířátky
SKU
10955
EAN
5702016911121
UPC
673419338097
Kousky
15
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
479 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.