LEGO Stodola, traktor a zvířátka z farmy 10952

Farma se zvtky pin zbavn uen

lego 10952 stodola traktor a zviratka z farmy
  • 97 Kousky
  • DUPLO Série
  • 10952 SKU

LEGO DUPLO Město: Stodola, traktor a zvířátka z farmy (10952) je parádní model farmy, který předškolákům zaručí hodiny zábavného učení. Jedná se o ideální vývojovou hračku pro děti, které milují zvířata nebo traktory.Edukativní hraní na farmě pro dětiNa farmě LEGO DUPLO čeká děti spousta zábavného učení. Budou si hrát s farmářskými budovami, traktorem, prasátkem, ovečkou, koněm, psem, slepicí, kohoutem …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 259 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 379 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 649 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Stodola, traktor a zvířátka z farmy 10952

LEGO DUPLO Město: Stodola, traktor a zvířátka z farmy (10952) je parádní model farmy, který předškolákům zaručí hodiny zábavného učení. Jedná se o ideální vývojovou hračku pro děti, které milují zvířata nebo traktory.Edukativní hraní na farmě pro dětiNa farmě LEGO DUPLO čeká děti spousta zábavného učení. Budou si hrát s farmářskými budovami, traktorem, prasátkem, ovečkou, koněm, psem, slepicí, kohoutem a krávami, což podpoří rozvoj jejich jemné motoriky a sociálních a emočních dovedností. Večer zvířata uloží k spánku a zítra mohou začít znovu!Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenšíHračky LEGO DUPLO dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjadřování a učení hrou. Se stavebnicemi DUPLO mohou rodiče spolu s dětmi sdílet významné vývojové milníky, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní.

  • Tato stavebnice LEGO DUPLO (10952) přináší spoustu příležitostí k zábavnému učení všem dětem, které milují zvířata a farmářské stroje.

    V sadě najdete traktor, prase, ovci, koně, psa, slepici, kohouta, 2 krávy, 4 LEGO DUPLO figurky, sestavitelnou stodolu, realistický balík sena a spoustu parádních doplňků.

    Když se děti pustí do přehrávání příběhů z farmy, během kterých si vyzkouší, jaké to je krmit zvířata a jezdit na koni, budou rozvíjet jemnou motoriku, sociální a emoční dovednostia kreativní myšlení.

    Skvělý dárek k Vánocům, narozeninám či jakékoliv jiné příležitosti pro malé farmáře od 2 let, kteří milují zvířata a traktory, a pro všechny zvídavé děti.

    Stodola měří přes 23 cm na výšku, 20 cm na šířku a 11 cm do hloubky. Tuto všestrannou stavebnici můžete neustále přestavovat k obrazu svému a lze ji kombinovat s ostatními modely na motivy farmy z řady LEGO DUPLO.

    V návodu na stavění naleznete také zábavný obrázkový příběh, který kreativní stavění a nápadité hraníobohatí o špetku legrace.

    Všechny stavebnice LEGO DUPLO byly odborně navrženy tak, aby s pomocí dílků, dělaných na míru těm nejmenším, podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.

    Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

    Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme,zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stodola, traktor a zvířátka z farmy
SKU
10952
EAN
5702016889499
UPC
673419336307
Kousky
97
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
1 259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.