LEGO Garáž a myčka aut 10948

Bohat stavebnicepro mal milovnky dvoustopch vozidel

lego 10948 garaz a mycka aut
 • 112 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10948 SKU

Hledáte vhodnou vzdělávací hračku s autíčky pro nejmenší děti? Pak nehledejte více, protože stavebnice LEGO DUPLO Garáž a myčka aut (10948) zaručeně potěší všechny automobilové nadšence. Kreativní zábava v motoristickém ráji. Tato všestranná sada obsahuje automyčku, nabíjecí stanici, rampu, parkovací místa, 2 autíčka (z nichž jedno nabízí mechanický pohon s technologií Push&Go) a obytnou dodávku, do které …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -25% 1 835 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -12% 2 149 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 449 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Garáž a myčka aut 10948

Hledáte vhodnou vzdělávací hračku s autíčky pro nejmenší děti? Pak nehledejte více, protože stavebnice LEGO DUPLO Garáž a myčka aut (10948) zaručeně potěší všechny automobilové nadšence.

Kreativní zábava v motoristickém ráji
Tato všestranná sada obsahuje automyčku, nabíjecí stanici, rampu, parkovací místa, 2 autíčka (z nichž jedno nabízí mechanický pohon s technologií Push&Go) a obytnou dodávku, do které se vejdou 3 figurky. Děti se mohou dále těšit na řadu doplňků a postav – 2 řidiče, babičku, dítě a pejska – se kterými prožijí řadu motoristických dobrodružství. Při hraní si zároveň osvojí důležité dovednosti, které se jim budou hodit do života.

Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenší
Hračky LEGO DUPLO dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjádření a učení hrou. Díky stavebnicím DUPLO mohou být rodiče u významných vývojových milníků svých dětí, které prožijí, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní a stavění.

 • Sada Garáž a myčka aut (10948) od LEGO DUPLO představuje originální stavebnici přinášející nespočet vzdělávacích aktivit, zábavných prvků a neomezených herních možností.
 • Obsahuje 4 DUPLO figurky – 2 řidiče, babičku a dítě – a navíc figurku pejska. Nechybí řada nápaditých detailů a doplňků, mezi kterými najdete například zvedací závoru nebo automat na lístky.
 • Sada přináší celkem 3 vozidla – klasické autíčko, vůz s mechanickým pohonem s technologií Push&Go a obytnou dodávku, která pojme 3 figurky a na střeše uveze všechno potřebné vybavení.
 • Prožívejte vlastní neomezené příběhy při hraní s modelem automyčky s dobíjecí stanicí, autíčky, doplňky a postavičkami LEGO DUPLO, které u děti rozvíjejí jemné motorické dovednosti a budují houževnatost a schopnost sebevyjadřování.
 • Tato všestranná sada představuje skvělý dárek pro nejmenší automobilové nadšence ve věku od 2 let a zároveň přináší rodičům jedinečnou příležitost prožívat se svými ratolestmi vzácné vývojové milníky.
 • Model měří něco málo přes 31 cm na výšku, 79 cm na šířku a 20 cm do hloubky. Navíc jej můžete neustále přestavovat nebo kombinovat s dalšími hračkami LEGO DUPLO.
 • V návodu na stavění naleznete také zábavný obrázkový příběh, v němž figurují prvky ze stavebnice a který kreativní stavění a hraní obohatí o další špetku legrace.
 • Všechny stavebnice LEGO DUPLO byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému a otevřenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat společně s rodiči.
 • Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Garáž a myčka aut
SKU
10948
EAN
5702016911329
UPC
673419338134
Kousky
112
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
2 449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.