LEGO Radostné dětské chvíle 10943

Hrajte si a dozvdejte se o oslavch nskho novho roku a kolce

lego 10943 radostne detske chvile
 • 227 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10943 SKU

Sada Radostné dětské chvíle (10943) z řady LEGO DUPLO Město seznámí předškoláky se dvěma vzrušujícími událostmi – oslavou čínského nového roku a prvním dnem ve školce. Dvě alternativní verze stavebnice dětem poskytnou nekonečné možností hraní a učení. Hra, která připraví děti a zažene obavy rodičů. Rodiče a děti spolu prožijí vzácné vývojové milníky, zatímco budou prozkoumávat …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 784 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Radostné dětské chvíle 10943

Sada Radostné dětské chvíle (10943) z řady LEGO DUPLO Město seznámí předškoláky se dvěma vzrušujícími událostmi – oslavou čínského nového roku a prvním dnem ve školce. Dvě alternativní verze stavebnice dětem poskytnou nekonečné možností hraní a učení.

Hra, která připraví děti a zažene obavy rodičů
Rodiče a děti spolu prožijí vzácné vývojové milníky, zatímco budou prozkoumávat dvě verze stavebnice. Děti se seznámí s tradicemi, které se vážou k oslavám čínského nového roku – včetně vyměňování červených obálek a jezení knedlíčků – a vyzkouší si běžný den ve školce. Při přehrávání scénářů ze skutečného života si malí stavitelé osvojí základní znalosti, budou rozvíjet jemné motorické dovednosti, zlepší své sociální schopnosti a svou emoční inteligenci – skvěle se tak připraví na život.

Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenší
Stavebnice LEGO DUPLO předškolákům otevírají svět neomezeného hraní, sebevyjadřování a zábavného učení.

 • Prémiová stavebnice 2 v 1 Radostné dětské chvíle (10943) z řady LEGO DUPLO Město děti učí o dvou významných rodinných událostech: oslavě čínského nového roku a prvním dni ve školce.
 • Vysoce kvalitní stavebnice nabízí spoustu parádních funkcí a doplňků, včetně otevíracích dveří a oken, látek pro modely postelí, otevíracích zásuvek, otáčecího stolu s knedlíčky a skluzavky pro figurky.
 • Zatímco si děti budou přehrávat příběhy o oslavě čínského nového roku a scénáře z běžného dne ve školce,budou rozvíjet dovednosti, které zužitkují ve skutečném životě.
 • Pro děti od 2 let. Úchvatný dárek plný parádních doplňků, který předškolákům umožní hrát si a učit se o zábavných událostech ze skutečného života.
 • Model oslavy čínského nového roku měří přes 28 cm na výšku, 44 cm na šířku a 44 cm do hloubky. Model školky měří přes 21 cm na výšku, 44 cm na šířku a 40 cm do hloubky.
 • Děti se při hraní seznámí se spoustou nových věcí: čísly, písmeny, časem, denními návyky, přípravou jídla, rutinou před spánkem, chozením na nočník... a samozřejmě se budou učit o významu rodiny a přátel.
 • Rodiče a prarodiče si s touto stavebnicí užijí stejně hodně zábavy jako děti. Budou si s malými staviteli hrát na situace z rodinného života, ukáží jim tradice a zaženou obavy z toho, jaké to bude ve školce.
 • Přehrávejte si s dětmi známé scénáře, potkávejte legrační postavy a užívejte si učení hrou se stavebnicemi z řady LEGO DUPLO Město. Tyto hračky jsou odborně navrženy tak, aby rozvíjely myšlení dětí prostřednictvím neomezené hry.
 • Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší standardy kvality, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné standardy týkající se bezpečnosti dětí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Radostné dětské chvíle
SKU
10943
EAN
5702016911305
Kousky
227
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
1 784 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.