LEGO Domek a kavárna Minnie 10942

Npadit hran v Disneyho domku a kavrn

lego 10942 domek a kavarna minnie
 • 91 Kousky
 • Disney Série
 • 10942 SKU

Pokud hledáte domeček pro panenky na motivy magického světa studia Disney, stavebnice Domek a kavárna Minnie z řady LEGO DUPLO ǀ Disney (10942) vám poskytne bezpočet možností k nápaditému hraní příběhů. Spousta herních možností pro fandy Disneyho. Děti, které milují Myšku Minnie a Daisy, se s touto kreativní stavebnicí domku a kavárny ponoří do kouzelného světa studia …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 079 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 299 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 303 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Domek a kavárna Minnie 10942

Pokud hledáte domeček pro panenky na motivy magického světa studia Disney, stavebnice Domek a kavárna Minnie z řady LEGO DUPLO ǀ Disney (10942) vám poskytne bezpočet možností k nápaditému hraní příběhů.

Spousta herních možností pro fandy Disneyho
Děti, které milují Myšku Minnie a Daisy, se s touto kreativní stavebnicí domku a kavárny ponoří do kouzelného světa studia Disney. Čeká je spousta parádních prvků a úžasných doplňků, které inspirují nápadité příběhy a nabídnou spoustu příležitostí k učení hrou. Ať už si malí stavitelé budou dávat čaj a vafle, pustí se do zahradničení, nebo naplánují přespání u jedné z kamarádek, s Minnie a Daisy zábava nikdy neskončí.

Rozvíjejte klíčové dovednosti se známými postavičkami od Disneyho
Všechny stavebnice z řady LEGO DUPLO │ Disney byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků a ikonických postav umožnily rodičům a dětem společně sdílet nekonečné herní a stavitelské zážitky a vzácné vývojové milníky.

 • Se stavebnicí LEGO DUPLO ǀ Disney Domek a kavárna Minnie (10942) si děti postaví model domku pro panenky plný úžasných doplňků, který potěší všechny předškoláky milující Disneyho.
 • V sadě nechybí figurky Myšky Minnie a Daisy a také sestavitelný domek s kavárnou a spousta doplňků, které inspirují nápadité hry a příběhy, včetně vaření, jezení, spaní a zahradničení.
 • Předškoláci si budou hrát s figurkami LEGO DUPLO a užijí si pohlcující, neomezené hraní rolí v různých prostředích. Díky tomu budou při hraní rozvíjet sociální, emoční a motorické dovednosti.
 • Tato stavebnice kombinuje kreativní stavění s disneyovskou magií, čímž vytváří úchvatné prostředí k hraní příběhů a rolí pro děti od 2 let.
 • Tuto stavebnici, která měří přes 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 22 cm do hloubky, lze neustále přestavovat pro nekonečné herní možnosti.
 • Spousta doplňků – včetně dortíků, vaflí, čajové konvice, konve, smetáku, chleba a kuchyňského mixéru – poskytne inspiraci pro zábavné příběhy,v nichž se například přátelé sejdou na snídani nebo půjdou zalévat květiny.
 • Díky jednoduchému tištěnému návodu čeká rodiče a děti příjemný stavitelský zážitek.
 • Všechny stavebnice LEGO DUPLO │ Disney byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků a známých postav umožnily rodičům a malým stavitelům užívat si nekonečné herní zážitky a sdílet vzácné vývojové milníky.
 • Sady od LEGO DUPLO splňují vysoké oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
 • Kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům na světě.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Domek a kavárna Minnie
SKU
10942
EAN
5702016911244
UPC
673419338035
Kousky
91
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.