LEGO Zvířátka – kreativní sada 10934

Udlejte malm stavitelm radost a nadchnte je touto zvec stavebnic!

lego 10934 zviratka kreativni sada
 • 175 Kousky
 • DUPLO Série
 • 10934 SKU

Všechny děti milují zvířátka, že? A s těmito 9 roztomilými zvířátky z celého světa si budou moct stavět, hrát a zároveň rozvíjet klíčové schopnosti, představivost a praktické dovednosti. První stavebnice se zvířátky pro batolata Malí stavitelé se budou při hraní se zvířecími kamarády emocionálně vyvíjet, a navíc budou rozvíjet i své jemné motorické dovednosti. Při skládání figurek …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 084 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DUPLO

Popis LEGO Zvířátka – kreativní sada 10934

Všechny děti milují zvířátka, že? A s těmito 9 roztomilými zvířátky z celého světa si budou moct stavět, hrát a zároveň rozvíjet klíčové schopnosti, představivost a praktické dovednosti.

První stavebnice se zvířátky pro batolata

Malí stavitelé se budou při hraní se zvířecími kamarády emocionálně vyvíjet, a navíc budou rozvíjet i své jemné motorické dovednosti. Při skládání figurek a doplňků si budou přehrávat zábavné příběhy, popustí uzdu představivosti a zdokonalí svou prostorovou orientaci. Malí milovníci zvířat si s těmito rozkošnými kamarády užijí nespočet nápaditých dobrodružství. A když se k zábavě připojí i rodiče či další blízcí, mohou s malým stavitelem společně prožívat jeho vývojové milníky.

Vzdělávací stavebnice pro batolata

Stavebnice LEGO DUPLO s pomocí barevných kostek uzpůsobených pro malé ručky přivádí k životu známé scénáře a podněcují dětskou představivost a kreativitu.

 • Zatímco si děti staví a hrají s rozkošnými figurkami zvířat v jejich rozličných prostředích, rozvíjí svou fantazii a představivost a osvojují si praktické dovednosti, které jim vydrží po celý život.
 • Součástí sady je 175 dílků, ze kterých lze postavit opici, tygra, tukana, pandu, slona, žirafu, krokodýla, tučňáka a velrybu, a navíc také 3 úžasná prostředí: Arktidu, džungli a savanu.
 • Kostky a dílky jsou uzpůsobené pro ručky batolat, takže je snadno uchopí a umístí. S 9 sestavitelnými zvířátky a 3 prostředími si užijete nikdy nekončící kreativní zábavu (ale pozor na otevírací tlamu krokodýla!).
 • Malí milovníci zvířat si těchto 9 zvířecích kamarádů doslova zamilují. Díky bezpečným dílkům představuje tato všestranná vzdělávací hračka skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro batolata od 18 měsíců.
 • Tučňák měří přes 8 cm na výšku a palma je vysoká přes 13 cm, takže je tento model dostatečně velký pro všechna vaše ohromná dobrodružství. Pro ještě více legrace můžete stavebnici spojit s dalšími sadami LEGO DUPLO.
 • Tvůrčí hraní může ihned začít. Nejsou zapotřebí žádné baterie – veškerou zábavu pohání nevyčerpatelná dětská představivost!
 • Jednoduchý návod na stavění poskytne rodičům a dětem nápady a inspiraci. Jakmile začne kreativní stavění a hraní nápaditých příběhů, společná radost a rozvoj dovedností nebudou mít konce.
 • Ukažte předškolákům inspirující svět neomezeného hraní se stavebnicemi LEGO DUPLO. Díky kostkám, známým prostředím, roztomilým zvířátkům a zajímavým předmětům představuje stavebnice ideální dárek pro zvídavé děti.
 • Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší oborové standardy kvality a procházejí přísným testováním. Kostky jsou navíc dělané na míru malým ručkám batolat, takže je snadno uchopí, umístí a rozpojí – a je tomu tak již od roku 1969!
 • Ve společnosti LEGO Group kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, koušeme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zvířátka – kreativní sada
SKU
10934
EAN
5702016668049
Kousky
175
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
1 084 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.