LEGO Čajový dýchánek Elsy a Olafa 10920

Hrajte si s touto stavebnic na motivy Ledovho krlovstv od Disney a podpote rozvoj dleitch dovednost dt

lego 10920 cajovy dychanek elsy a olafa
 • 17 Kousky
 • Disney Série
 • 10920 SKU

Tato všestranná sada na motivy Ledového království otevírá svět neomezených herních možností a příležitostí k učení. Zábavná výuková hračka pro děti a fanoušky Ledového království! Zatímco si budou děti užívat spoustu legrace, prožijí důležité vývojové milníky. Hraní s Elsou a Olafem podporuje i emoční vývoj dětí, neboť s hrdiny prožijí spoustu dobrodružství. Mohou si přehrávat řadu scénářů, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 429 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 959 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Čajový dýchánek Elsy a Olafa 10920

Tato všestranná sada na motivy Ledového království otevírá svět neomezených herních možností a příležitostí k učení.

Zábavná výuková hračka pro děti a fanoušky Ledového království!

Zatímco si budou děti užívat spoustu legrace, prožijí důležité vývojové milníky. Hraní s Elsou a Olafem podporuje i emoční vývoj dětí, neboť s hrdiny prožijí spoustu dobrodružství. Mohou si přehrávat řadu scénářů, od čajového dýchánku až po hru na schovávanou. To vše bude rozvíjet jejich kreativní myšlení a prostorovou orientaci. Všechny dílky jsou uzpůsobené malým ručkám, aby je mohly snadno uchopit a umístit a nic jim nebránilo ve vytváření svých příběhů – skvělé pro představivost a jemné motorické dovednosti.

Začátečnické vývojové stavebnice LEGO DUPLO

Tyto okouzlující hračky podporují vývoj předškoláků pomocí oblíbených námětů a známých prostředí a postav. Zatímco si děti budou přehrávat jednoduché scény nebo vymýšlet vlastní kreativní příběhy, mohou s nimi rodiče sdílet krásné chvíle.

 • Vydávejte se na vynalézavá dobrodružství a užívejte si hravé učení s Elsou a Olafem z filmových trháků Ledové království od studia Disney. Zábava začíná ihned po otevření krabice a osvojené dovednosti vydrží celý život!
 • Elsa a její rozkošný kamarád, sněhulák Olaf, si hrají ve sněhu a staví domek z ledu! Čajová konvice, horká čokoláda a koláčky na stole poskytnou spoustu příležitostí k hraní čajového dýchánku!
 • Děti s Elsou a Olafem od Disneyho prozkoumají svět kreativní zábavy. Při přehrávání nikdy nekončících dobrodružství budou rozvíjet kreativitu, jemné motorické dovednosti, prostorové vnímání a emoční dovednosti.
 • Skvělá začátečnická LEGO stavebnice pro malé stavitele a fanoušky Ledového království. Díky kostkám, které jsou bezpečné a uzpůsobené pro batolata, představuje tato stavebnice ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro děti ve věku od 2 let.
 • Sestavený domek z ledu měří přes 12 cm na výšku, takže je dostatečně velký pro přehrávání ohromných příběhů a zároveňkompaktní, abyste stavebnici mohli sbalit kamkoliv s sebou.
 • Nejsou zapotřebí žádné baterie. Hračku pohání pouze dětská představivost, díky čemuž podporuje vývoj, rozvíjí kritické myšlení a schopnost řešit problémy. Záleží pouze na dětech, co se odehraje příště... a zábava nebude mít konce!
 • Pusťte se ihned do hraní kreativních příběhů. Sestavování nezabere zbytečně mnoho času, takže si vmžiku můžete začít hrát. Jednoduchý návod zajistí, že vám z tváře nezmizí úsměv a děti budou ihned uhranuté hrou.
 • Přehrávejte si scénáře ze skutečného života, potkávejte známé postavy a hrajte si s roztomilými zvířátky v sadách LEGO DUPLO pro předškoláky – tyto stavebnice podněcují k otevřenému kreativnímu hraní a přispívají k rozvoji dětí.
 • Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší oborové standardy. Jsou dělané na míru malým ručkám dětí, takže kostky snadno uchopí, umístí a rozpojí – a je tomu tak již od roku 1969!
 • Ve společnosti LEGO Group kostky a dílky LEGO DUPLO pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Čajový dýchánek Elsy a Olafa
SKU
10920
EAN
5702016618105
UPC
673419318877
Kousky
17
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.