LEGO Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě 10775

Vzdlvac hraka se zvtky z farmy

lego 10775 mysak mickey a kacer donald na farme
 • 118 Kousky
 • Disney Série
 • 10775 SKU

Vyčarujte dětem úsměv na tváři sadou Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě (10775) z edice Mickey a přátelé od LEGO ǀ Disney, která ukrývá řadu vzdělávacích aktivit podporujících koncentraci, houževnatost i schopnost řešit problémy. Stavebnice obsahuje stodolu, traktor a zvířátka (včetně koníka, na kterém mohou minifigurky jezdit, a úplně první LEGO figurky ovečky). Stvořeno ke hraní. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě 10775

Vyčarujte dětem úsměv na tváři sadou Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě (10775) z edice Mickey a přátelé od LEGO ǀ Disney, která ukrývá řadu vzdělávacích aktivit podporujících koncentraci, houževnatost i schopnost řešit problémy. Stavebnice obsahuje stodolu, traktor a zvířátka (včetně koníka, na kterém mohou minifigurky jezdit, a úplně první LEGO figurky ovečky).

Stvořeno ke hraní
Tato LEGO sada z edice 4+ z prostředí farmy obsahuje 2 začátečnické kostky, které zajistí příjemný stavitelský a herní zážitek. Každý ze sáčků navíc obsahuje dílky k samostatnému modelu, takže děti se mohou pustit do hraní bez zbytečného čekání!

Kreativní zábava pro celou rodinu
Stavebnice 4+ představují perfektní způsob, jak si mohou děti a dospělí užívat stavění společně. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. K dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci s LEGO návody. V aplikaci děti uvidí, jak jsou v procesu stavění daleko, a vždycky mohou pokračovat tam, kde skončily.

 • Senzační stavebnice Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě (10775) od LEGO ǀ Disney přináší dětem příležitost rozvoje stavitelských dovedností a nespočet hodin zábavného hraní s figurkami zvířat.
 • Perfektní dárek pro děti ve věku od 4 let, které chtějí své kamarády ohromit parádní hračkou. Potěšte své ratolesti nápaditým překvapením, které nakopne jejich představivost.
 • Spousta detailů pro ještě více herních možností. Sada obsahuje stodolu a traktor se začátečnickými kostkami, díky kterým je sestavení modelů hračka a zbude více času na hraní. Na děti čekají 2 minifigurky a 4 figurky zvířat!
 • Stavebnice z řady LEGO ǀ Disney nabízí řadu funkcí a doplňků, jako například naviják ve stodole nebo sestavitelný kurník. Nechybí také nejrůznější dílky nářadí, ovoce, zelenina nebo vajíčko.
 • Robustní model stodoly měří něco málo přes 13 cm na výšku a 12 cm na šířku. Navíc je plně kompatibilní s ostatními LEGO kostkami, takže je možné jej s rostoucím stavitelským sebevědomím dále rozšiřovat a upravovat.
 • Dopřejte malým stavitelům a stavitelkám skvělý herní zážitek. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. Digitální pokyny Instructions PLUS pak přináší další doplňkové funkce.
 • Stavebnice s označením 4+ pomáhají dětem získat stavitelské sebevědomí. Kromě toho jim umožňují sdílet radost ze stavění a hraní s dospělými.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy kvality. Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě
SKU
10775
EAN
5702016913156
UPC
673419339803
Kousky
118
Série
LEGO DUPLO
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.