Porovnání LEGO v Česko

LEGO 10775 Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě

Vzdělávací hračka se zvířátky z farmy

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno LEGO Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě
SKU 10775
Kousky 118
Série LEGO DUPLO
Cena LEGO 769,00 Kč
Datum vydání 1 června 2021
Instrukce Stáhnout návod k použití

Popis LEGO 10775 Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě

  • Senzační stavebnice Myšák Mickey a Kačer Donald na farmě (10775) od LEGO® ǀ Disney přináší dětem příležitost rozvoje stavitelských dovedností a nespočet hodin zábavného hraní s figurkami zvířat.
  • Perfektní dárek pro děti ve věku od 4 let, které chtějí své kamarády ohromit parádní hračkou. Potěšte své ratolesti nápaditým překvapením, které nakopne jejich představivost.
  • Spousta detailů pro ještě více herních možností. Sada obsahuje stodolu a traktor se začátečnickými kostkami, díky kterým je sestavení modelů hračka a zbude více času na hraní. Na děti čekají 2 minifigurky a 4 figurky zvířat!
  • Stavebnice z řady LEGO® ǀ Disney nabízí řadu funkcí a doplňků, jako například naviják ve stodole nebo sestavitelný kurník. Nechybí také nejrůznější dílky nářadí, ovoce, zelenina nebo vajíčko.
  • Robustní model stodoly měří něco málo přes 13 cm na výšku a 12 cm na šířku. Navíc je plně kompatibilní s ostatními LEGO® kostkami, takže je možné jej s rostoucím stavitelským sebevědomím dále rozšiřovat a upravovat.
  • Dopřejte malým stavitelům a stavitelkám skvělý herní zážitek. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. Digitální pokyny Instructions PLUS pak přináší další doplňkové funkce.
  • Stavebnice s označením 4+ pomáhají dětem získat stavitelské sebevědomí. Kromě toho jim umožňují sdílet radost ze stavění a hraní s dospělými.
  • LEGO® dílky splňují přísné oborové standardy kvality. Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958.
  • LEGO® kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.