LEGO Porsche 911 10295

Postavte si propracovanou LEGO repliku vozu Porsche 911

lego 10295 porsche 911
 • 1458 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10295 SKU

Jste fanouškem ikonického vozu Porsche 911? Pak je pro vás nová stavebnice LEGO 10295 to pravé. S touto rozsáhlou sadou LEGO si můžete sestavit nejméně dva různé modely aut. Porsche 911 Targa i 911 Turbo lze vyrobit z cihel. Extra stavební zábava v jedné krabici. Největší rozdíl mezi verzí Porsche 911 Targa a Turbo bude ve …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -19% 3 399 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -9% 3 809 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 4 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Porsche 911 10295

Jste fanouškem ikonického vozu Porsche 911? Pak je pro vás nová stavebnice LEGO 10295 to pravé. S touto rozsáhlou sadou LEGO si můžete sestavit nejméně dva různé modely aut. Porsche 911 Targa i 911 Turbo lze vyrobit z cihel. Extra stavební zábava v jedné krabici.

Největší rozdíl mezi verzí Porsche 911 Targa a Turbo bude ve střeše. Targa je totiž polokabriolet, tj. s odnímatelnou nebo skládací střechou. Naproti tomu Turbo má pevnou střechu.

Ikonický vůz se spoustou detailů

Porsche 911, které si můžete postavit ze stavebnice LEGO 10295, má několik pěkných detailů. Například dveře bílého auta se otevřou. Kapotu motoru, která se nachází v zadní části vozu, lze rovněž otevřít. Stejně jako zavazadlový prostor, který se nachází v přední části vozu.

Světle hnědá sedadla mu dodávají elegantní vzhled. Cenný přírůstek do vaší sbírky LEGO. Stavebnice LEGO 10295 se skládá z 1 458 dílků a pro mnoho sběratelů bude příjemnou výzvou ke stavění. Vlastní Porsche 911 si můžete koupit za 149,99 €. Předprodej pro VIP začíná 15. února. O dva týdny později bude ikonické vozidlo v prodeji pro všechny fanoušky stavebnice LEGO.

Sbírka vozidel

Společnost LEGO aktualizovala některé názvy svých kolekcí. Mimo jiné budou přejmenovány vozy Creator Expert. LEGO 10295 se tak stává prvním vozidlem, které bude spadat do "Kolekce vozidel". Je možné, že do této kolekce bude zpětně spadat například i LEGO 10265 Ford Mustang. Tato speciální kolekce je určena dospělým fanouškům stavebnice LEGO starším 18 let.

Této nové kolekci bude přizpůsoben i box. LEGO 10271 Fiat 500 je poslední auto, které vyšlo v balíčku Creator Expert. Nové Porsche 911 bude uvedeno na trh v novém balení Adult Builders. Společnost LEGO se tak zcela jasně zaměřuje na své dospělé fanoušky. LEGO je přece zábava pro všechny věkové kategorie.

Speciální vydání

Vydáním speciální sady Porsche 911 2 v 1 vzbuzuje společnost LEGO velká očekávání do budoucna. V každém případě je tento vůz skvělým začátkem nové kolekce vozidel. Jako dospělý fanoušek stavebnice LEGO bude LEGO 10295 každopádně skvělým doplňkem vaší sbírky. Bude vaším favoritem Porsche 911 Targa nebo Turbo? Nemůžete si vybrat? Pak můžete také pravidelně převádět jeden model na jiný. To z této sady dělá sadu, která vám poskytne hodiny zábavy při stavění znovu a znovu!

 • Zapomeňte na všední realitu u strhujícího stavitelského projektu. LEGO model Porsche 911 (10295) se dokonale hodí pro dospělé, kteří netrpělivě vyhlížejí další kreativní projekt.
 • Prozkoumejte všechny funkce vozu Porsche 911, včetně šestiválcového plochého motoru se vzduchovým chlazením umístěného v zadní části, funkčního řízení, převodovky, nouzové brzdy a sedadel s možností naklánění.
 • Pro který model se rozhodnete? Vyhraje u vás varianta Turbo pyšnící se turbomotorem, nebo Targa s odnímatelnou střechou, kterou lze uložit pod kapotou?
 • Model Turbo nabízí širokou zadní nápravu, zabudované přítlačné křídlo, a k tomu navíc turbomotor s mezistupňovým chladičem.
 • Model Targa se může pochlubit odnímatelnou střechou, která se vejde pod kapotu, a k tomu navíc kultovní karoserií targa se zadním sklem za řidičem.
 • Tato pokročilá stavebnice navržená speciálně pro fanoušky klasických automobilů a nadšené příznivce značky Porsche obsahuje také knížečku s návodem, v níž najdete inspirativní podrobnosti o modelu.
 • Sběratelský model vozu Porsche 911 měří přes 10 cm na výšku, 35 cm na délku a 16 cm na šířku.
 • Hledáte perfektní dárek pro fanouška klasických automobilů? Pak je pro vás tento sběratelský model vozu Porsche 911 skvělou volbou! Je určený speciálně pro dospělé LEGO fanoušky, kteří si potrpí na prvotřídní design.
 • LEGO kostky se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Již od roku 1958 jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Porsche 911
SKU
10295
UPC
673419340342
Kousky
1458
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 199 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.