LEGO Pick-up 10290

Zbavn projekt v podob propracovanho veternu

lego 10290 pick up
 • 1677 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10290 SKU

Dokonalý útěk z moderního života! Připravte se na cestu zpět v čase do 50. let s LEGO stavebnicí Pick-up (10290). Model nabitý detaily věrně napodobuje zaoblené křivky veteránu. Prozkoumejte model a objevujte realistické prvky jako například stupátko, otevírací dveře, zadní výklopné dveře a odnímatelné dřevěné bočnice. Oslava ročních období. Tento vůz má napilno po celý rok. …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -22% 2 642 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 3 399 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Pick-up 10290

Dokonalý útěk z moderního života! Připravte se na cestu zpět v čase do 50. let s LEGO stavebnicí Pick-up (10290). Model nabitý detaily věrně napodobuje zaoblené křivky veteránu. Prozkoumejte model a objevujte realistické prvky jako například stupátko, otevírací dveře, zadní výklopné dveře a odnímatelné dřevěné bočnice.

Oslava ročních období
Tento vůz má napilno po celý rok. Na farmě má pořád co svážet. Vytvořte si sezónní výstavní model s celou řadou doplňků. Nechybí ani kolečko s květinami a zalévací konví na jaro. Na léto jsou připraveny 2 dřevěné bedny, rajčata, mrkve a nádoba na mléko. Podzim můžete přivítat bednou s dýněmi a v zimě se vám bude hodit věnec a vánoční dárek.

Cesta je cíl
Tato sada je součástí sběratelské řady LEGO modelů pro dospělé, kteří ocení nádherný design. Nabízí pohlcující stavitelský zážitek a skvěle poslouží jako parádní dárek pro všechny fanoušky starých pick-upů.

 • Postavte si věrný LEGO model farmářského pick-upu z 50. let. Prozkoumejte všechny realistické prvky a pak si tento sběratelský kousek náležitě vystavte.
 • LEGO model 10290 Pick-up přináší pohlcující stavitelský projekt pro dospělé, kteří si mohou postavit kultovní zaoblený pick-up z klasické éry.
 • Prozkoumejte model a objevte celou řadu realistických prvků, například stupátko, otevírací dveře, zadní výklopné dveře a odnímatelné dřevěné bočnice.
 • Čerstvé přímo z farmy! Objevte celou řadu sezónních doplňků, včetně kolečka a konve na zalévání, zeleniny a nádoby na mléko, bedny s dýněmi, a k tomu navíc vánoční věnec a dárek.
 • Model nabízí funkční řízení a otevírací dveře, abyste si mohli prohlédnout vnitřní prostor. Pod odklápěcí kapotou se ukrývá motor.
 • Sada je určena speciálně pro dospělé LEGO stavitele, kteří se po jejím dokončení mohou těšit na výstavní sběratelský model. Zároveň se jedná o skvělý dárek pro všechny milovníky pick-upů z 50. let.
 • Měří přes 14 cm na výšku, 33 cm na délku a 14 cm na šířku.
 • Tato LEGO replika pick-upu z 50. let je součástí řady kreativních modelů pro dospělé, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pick-up
SKU
10290
EAN
5702016972030
UPC
673419344975
Kousky
1677
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
3 399 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.