LEGO Strelície královská 10289

Nechte rozkvst svou kreativitu

lego 10289 strelicie kralovska
 • 1173 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10289 SKU

Máte rádi zeleň ve svém domě, ale nemáte takové zelené prsty? Pak je pro vás rostlina LEGO Rajský pták to pravé. Rajský pták je jednou z nejúžasnějších rostlin na světě a nyní si můžete do svého domova pořídit výjimečný exemplář. Stavebnice LEGO 10289 obsahuje 1173 kostek. Umožňuje vytvořit jedinečnou rostlinu rajského ptáka pro váš domov nebo …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -10% 2 249 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Strelície královská 10289

Máte rádi zeleň ve svém domě, ale nemáte takové zelené prsty? Pak je pro vás rostlina LEGO Rajský pták to pravé. Rajský pták je jednou z nejúžasnějších rostlin na světě a nyní si můžete do svého domova pořídit výjimečný exemplář.

Stavebnice LEGO 10289 obsahuje 1173 kostek. Umožňuje vytvořit jedinečnou rostlinu rajského ptáka pro váš domov nebo kancelář. Květy a listy jsou nastavitelné, takže si můžete sestavit skutečně jedinečnou rostlinu.

Jako skutečné, ale ze stavebnice LEGO

Rostlina LEGO Bird of Paradise je sice vyrobena z kostek LEGO, ale i tak to někdy vypadá, že je živá. Postavte model do mírného větru a sledujte, jak se listy pohybují sem a tam stejně jako u skutečné rostliny. Kromě toho můžete pravidelně měnit vzhled rostliny úpravou listů a květů.

Zvláštní pozornost věnujte drobným detailům, které činí rostlinu jedinečnou. Například tyčinka rostliny se skládá z fialových mečů LEGO. Fanoušci stavebnice LEGO takové detaily jistě ocení.

Přitažlivý prvek v každé místnosti

Rostlina LEGO Rajský pták stojí ve stylovém černém květináči LEGO o průměru asi 13 cm. Nejdelší list je vysoký asi 46 centimetrů. Díky tomu rostlina okamžitě upoutá pozornost v každé místnosti. K tomu přispívají i krásné oranžové a fialové květy.

Zkombinuj rostlinu s dalšími modely z botanické kolekce LEGO, jako je Květinová kytice nebo Bonsai strom, a vytvoř si vlastní zelený svět LEGO.

 • LEGO model strelície královské (10289) poslouží jako jedinečný dárek nebo projekt rozvíjející všímavost. Je vhodný pro všechny milovníky rostlinných dekorací, květin nebo kreativního stavění z LEGO kostek.
 • Umístěte květy a lístky, kam budete chtít, a vypěstujte si tak svou jedinečnou výstavní strelícii královskou, kterou zasadíte do černého LEGO květináče.
 • Prohlédněte si zblízka neobvyklé LEGO dílky zakomponované do modelu, jako jsou například fialové LEGO meče, které v květu slouží místo tyčinek.
 • Tato LEGO strelície královská je ideální pro všechny starší stavitele, kteří milují zajímavé kreativní LEGO projekty. Sháníte nejlepší LEGO stavebnici jako dárek pro dospělé? Tento model ocení všichni milovníci přírody.
 • Pro představu – nejvyšší stonek měří přes 46 cm na výšku a květináč má v průměru 13 cm.
 • Stylový černý květináč z LEGO kostek zajistí, že krásný model upoutá pozornost, ať už jej vystavíte doma, nebo v kanceláři.
 • Sledujte, jak se model houpe ve vánku jako skutečná rostlina.
 • LEGO strelície královská je součástí LEGO kolekce rostlin. Podívejte se také na další stavebnice z této řady, včetně LEGO kytice (10280) a LEGO bonsaje (10281).
 • LEGO kostky se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Strelície královská
SKU
10289
EAN
5702016973563
UPC
673419344951
Kousky
1173
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
2 499 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.