LEGO Stadion Camp Nou – FC Barcelona 10284

Vc ne jen klub

LEGO 10284 Stadion Camp Nou – FC Barcelona
 • 5509 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10284 SKU

Camp Nou je světoznámý fotbalový stadion FC Barcelona. Na působivém stadionu se odehrálo mnoho legendárních fotbalových zápasů. Nyní si je můžeš všechny zopakovat nebo si zahrát vlastní zápasy se stavebnicí LEGO Camp Nou. Sada je plná autentických detailů a prvků, které jistě ocení jak fotbaloví fanoušci, tak fanoušci stavebnice LEGO. Kam umístíte tuto úžasnou ódu na …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 8 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Stadion Camp Nou – FC Barcelona 10284

Camp Nou je světoznámý fotbalový stadion FC Barcelona. Na působivém stadionu se odehrálo mnoho legendárních fotbalových zápasů. Nyní si je můžeš všechny zopakovat nebo si zahrát vlastní zápasy se stavebnicí LEGO Camp Nou.

Sada je plná autentických detailů a prvků, které jistě ocení jak fotbaloví fanoušci, tak fanoušci stavebnice LEGO. Kam umístíte tuto úžasnou ódu na fotbalový stadion?

Dělí se na pět částí

Stavění stavebnice LEGO 10284 je velká práce, která vás bude bavit. Z více než 5 500 kostek si můžete postavit detailní fotbalový stadion. Od postranní tribuny s nápisem "Més Que Un Club" přes tabule s výsledky až po tunel pro hráče - vše je zde. Postavíte i autobus pro hráče, kterým tým přijede na stadion.

Po dokončení stavby zábava ještě nekončí. Obdivujte mnoho detailů a užijte si stavbu. LEGO Camp Nou lze rozdělit na pět částí, které vám umožní dostat se ke všemu a prohlédnout si stavbu stadionu.

Přemýšleli jsme o každém detailu

Společnost LEGO při navrhování stavebnice LEGO 10284 myslela na každý detail. Transparenty a vlajky v barvách FC Barcelona oživí den zápasu a loga Barçy a další samolepky dodají stadionu ještě realističtější podobu.

Po sestavení stavebnice LEGO Camp Nou získáte impozantní stadion o výšce 20 cm, šířce 49 cm a hloubce 46 cm. To bude výkladní skříň každého fanouška FC Barcelona.

Ponořte se do historie

Nejen samotná sada, ale dokonce i návod k použití této sady LEGO je plný detailů. Podle bohatě ilustrovaného stavebního návodu je tento projekt mnohem jednodušší.

Zároveň se v této brožuře dozvíte o historii legendárního klubu a přečtete si rozhovor s designérem, který tuto sadu LEGO navrhl. To vás bude inspirovat a stavba této sady bude ještě zábavnější.

Dokonalý dárek pro fanoušky FC Barcelona

Jste nebo znáte skutečného fanouška FC Barcelona? Pak by tato sada neměla chybět ve vaší sbírce. Po sestavení bude tato miniaturní verze Camp Nou ve vašem domě skutečným lákadlem. Tuto úžasnou stavebnici LEGO si tak můžete užívat znovu a znovu. Máte už vybrané dobré místo na Camp Nou?

 • Pozoruhodná sada nabízí fascinující model všem dospělým fanouškům týmu FC Barcelona. Fotbaloví nadšenci si jistě rádi postaví věrný LEGO sběratelský model kultovního stadionu Camp Nou klubu FC Barcelona.
 • Nechte se uchvátit věrným provedením hřiště, tribun a vstupu, kterým se pyšní LEGO stadion Camp Nou klubu FC Barcelona (10284). Model lze rozdělit na 5 částí tak, abyste měli přístup ke každé z nich.
 • Četné detaily navodí strhující atmosféru dne zápasu. Prohlédněte si boxy pro novináře, tunel, kterým přicházejí hráči, a také týmový autobus. Nechybí ani prapory a vlajky v klubových barvách FC Barcelony.
 • LEGO model stadionu FC Barcelona pro dospělé představuje skvělý dárek pro všechny milovníky fotbalových suvenýrů, značky FC Barcelona a sběratelských předmětů.
 • Měří přes 20 cm na výšku, 49 cm na šířku a 46 cm do hloubky, takže vystavený model nikdo nepřehlédne.
 • Fotbaloví fanoušci nepochybně ocení autentické detaily, jako je slavné motto „Més Ques Un Club“ („Víc než jen klub“) na jedné z tribun.
 • Uvnitř sady na vás čeká také knížečka s návodem na stavění, která vás povede a dodá vám inspiraci. Objevte historii klubu a stadionu a přečtěte si rozhovor s LEGO designérem, který model vytvořil.
 • LEGO stavebnice Stadion Camp Nou – FC Barcelona je součástí řady modelů pro dospělé, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
  LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stadion Camp Nou – FC Barcelona
SKU
10284
Kousky
5509
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
8 699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.