LEGO NASA Raketoplán Discovery 10283

Vydejte se na przkum galaxie a mnohem dl

lego 10283 nasa raketoplan discovery
 • 2354 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10283 SKU

Vypusť se do vesmíru s touto úchvatnou sadou LEGO. Se stavebnicí LEGO 10283 přestavíte nejen legendární raketoplán Discovery, ale také světoznámý vesmírný dalekohled Hubble. Sada se skládá z 2354 dílků a jistě vám poskytne mnoho hodin zábavy při stavění. Ale i po dokončení stavby se z této výjimečné stavby budete těšit dlouhou dobu. Objevte všechny autentické …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -29% 3 497 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 5 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO NASA Raketoplán Discovery 10283

Vypusť se do vesmíru s touto úchvatnou sadou LEGO. Se stavebnicí LEGO 10283 přestavíte nejen legendární raketoplán Discovery, ale také světoznámý vesmírný dalekohled Hubble.

Sada se skládá z 2354 dílků a jistě vám poskytne mnoho hodin zábavy při stavění. Ale i po dokončení stavby se z této výjimečné stavby budete těšit dlouhou dobu. Objevte všechny autentické detaily, pohrajte si se všemi pohyblivými částmi a vydejte se na nezapomenutelnou vesmírnou cestu.

Legendární vozidlo

Raketoplán Discovery je legendární raketoplán. Tento raketoplán NASA nejenže byl na misi vícekrát než kterýkoli jiný raketoplán, ale navíc se Discovery podílel i na stavbě Mezinárodní vesmírné stanice.

Kromě toho Discovery vynesl na oběžnou dráhu vesmírný dalekohled Hubble. Všechna tato a další dobrodružství můžete nyní prožít doma s vlastní verzí Discovery. Stavba vesmírné rakety je skutečnou misí. Konstrukce je plná překvapivých detailů, jako je pohyblivé robotické rameno a velmi detailní kokpit.

Při stavění si užijete spoustu zábavy, ale také je zábavné si raketu poté podrobně prohlédnout. Dokonce i LEGO Hubble má pohyblivé solární panely, stejně jako skutečný Hubble. Obdivujte cizí svět těchto staveb.

Skutečná pastva pro oči

O tak krásnou stavbu, jako je LEGO 10283, byste se samozřejmě rádi podělili s ostatními. Proto je Discovery dodáván s různými stojany. Raketoplán si tak můžete hrdě umístit do své kanceláře nebo domů.

Můžete si vybrat, jak chcete Hubblea prezentovat. To lze provést společně s raketoplánem, ale vesmírný dalekohled lze umístit i samostatně. Vše záleží na tom, co podle vás vypadá nejlépe nebo na co máte prostor. Vy i všichni vaši návštěvníci se tak můžete těšit z působivého Discovery. Tato vesmírná raketa NASA je součástí vesmírné kolekce LEGO.

Součástí této sbírky je mimo jiné Mezinárodní vesmírná stanice a lunární modul Apollo 11. Rozšiřte svou sbírku mimozemšťanů o Discovery nebo začněte sbírat tyto fascinující sady.

Skvělý dárek pro nadšence

Discovery je skvělá sada, kterou můžete darovat každému nadšenci do vesmíru nebo stavebnice LEGO. Stavebnice LEGO 10283 je modelářská sada pro dospělé, která vás jistě potěší. Fanoušci stavebnice LEGO ocení poutavou stavitelskou výzvu, zatímco fanoušci vesmíru budou obdivovat autentické detaily raketoplánu a vesmírného dalekohledu.

Každý se rád zasní při představě dalekých cest do vesmíru. Darovat sadu jako dárek je samozřejmě také dobrý nápad. Připadej si jako skutečný astronaut a vydej se na objevitelskou cestu s Discovery. Zvládnete tuto výzvu?

 • Vydejte se na průzkum s touto stavebnicí pro dospělé a vytvořte LEGO model NASA Raketoplán Discovery (10283).
 • Ponořte se na dlouhé hodiny do fascinujícího stavitelského zážitku, na jehož konci na vás čekají hotové modely raketoplánu Discovery a Hubbleova vesmírného dalekohledu z NASA mise STS-31 z roku 1990.
 • Prohlédněte si všechny autentické prvky, včetně otevíracího nákladového prostoru, zatahovacího podvozku, otevíracího kokpitu, pohyblivých elevonů, robotického ramene a 5 sedadel pro posádku.
 • LEGO model Hubbleova vesmírného dalekohledu zaujme pohyblivými solárními panely a clonou – přesně jako ve skutečnosti!
 • Hledáte perfektní dárek pro dospělé, kteří milují kreativní projekty? Tento model vesmírného raketoplánu potěší milovníky vesmíru a každého, kdo má zájem pustit se do pohlcující stavitelské výzvy.
 • Součástí je knížečka s návodem na stavění, která obsahuje inspirativní konstrukční informace. S pomocí podstavců si model raketoplánu můžete vystavit doma i v kanceláři – nepochybně se stane středem pozornosti!
 • Model raketoplánu měří přes 21 cm na výšku, 54 cm na délku a 34 cm na šířku, takže se ideálně hodí na výstavku.
 • Tento model vesmírného raketoplánu je součástí série sběratelských stavebnic pro dospělé LEGO fanoušky, kteří si potrpí na kvalitní design. Ideální volba, pokud hledáte parádní dárek pro dospělé se stavitelskými sklony.
 • LEGO kostky se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Již od roku 1958 jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO NASA Raketoplán Discovery
SKU
10283
UPC
673419340298
Kousky
2354
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 899 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.