LEGO adidas Originals Superstar 10282

Stylov superstar

LEGO 10282 adidas Originals Superstar - 20210615
 • 731 Kousky
 • Různé Série
 • 10282 SKU

Obohaťte svou sbírku tenisek o nový netradiční kousek v podobě LEGO modelu adidas Originals Superstar (10282). Tato naprosto jedinečná LEGO stavebnice vám dá možnost vytvořit si z LEGO dílků sběratelskou repliku ikonické tenisky, která na výstavce rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Autentické detaily Superstar. LEGO model se pyšní ikonickou grafikou tenisky adidas Originals Superstar, má stejný tvar …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 644 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Různé

Popis LEGO adidas Originals Superstar 10282

Obohaťte svou sbírku tenisek o nový netradiční kousek v podobě LEGO modelu adidas Originals Superstar (10282). Tato naprosto jedinečná LEGO stavebnice vám dá možnost vytvořit si z LEGO dílků sběratelskou repliku ikonické tenisky, která na výstavce rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Autentické detaily Superstar
LEGO model se pyšní ikonickou grafikou tenisky adidas Originals Superstar, má stejný tvar špičky a samozřejmě nechybí slavné logo a 3 pruhy – přesně jako ve skutečnosti. Pravá nebo levá noha? To záleží na vás! Ve stavebnici naleznete 17 LEGO dílků navíc, které vám umožní rozhodnout, zda chcete postavit tenisku na pravou nebo levou nohu. Pro ještě realističtější zážitek je model vybaven tkaničkami a je dodáván v autentické krabici od bot.

Stavitelský projekt pro vás
Tato sada je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé stavitele. Model se pyšní také výstavním podstavcem a plaketou. Ocení jej fandové značky adidas či sběratelské módy i všichni dospělí LEGO stavitelé.

 • Postavte si a vystavte jednu z nejikoničtějších tenisek světa s LEGO stavebnicí 10282 adidas Originals Superstar pro dospělé stavitele.
 • Můžete se těšit na autentické detaily, například rozpoznatelný tvar špičky, 3 pruhy, logo adidas na jazyku a další ikonickou grafiku Originals Superstar.
 • LEGO model, který je zábavnou a realistickou poctou originální tenisce adidas, doplňují dokonce tkaničky a autentické balení v podobě krabice od bot.
 • Hledáte skvělý dárek pro fanoušky značky adidas? Tento model je skvělý pro všechny milovníky sběratelské módy a dospělé LEGO stavitele, kteří se rádi pustí do netradičního tvůrčího projektu.
 • Měří přes 12 cm na výšku, 27 cm na délku a 9 cm na šířku.
 • Díky výstavnímu podstavci a plaketě si můžete model tenisky vystavit doma nebo v kanceláři s patřičnou hrdostí.
 • LEGO dílky navíc vám dají možnost vybrat, zda budete stavět tenisku pro pravou nebo levou nohu.
 • Tento LEGO model tenisky adidas Originals Superstar je součástí kolekce kreativních stavebnic navržených pro dospělé LEGO stavitele, kteří milují úchvatný design a propracované detaily.
 • LEGO kostky se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a to již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je nejen vzhledově vydařený, ale zároveň dostatečně pevný a odolný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO adidas Originals Superstar
SKU
10282
EAN
5702016914030
UPC
673419340281
Kousky
731
Série
LEGO Různé
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 644 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.