LEGO Volkswagen T2 Camper Van 10279

Probute v sob dobrodruha s tmto sbratelskm modelem

LEGO 10279 Volkswagen T2 Camper Van
 • 2207 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10279 SKU

Známý obytný vůz Volkswagen T2 ožívá ve stavebnici LEGO 10279. Tato komplexní sada LEGO je plná zábavných detailů a překvapivých doplňků, které okouzlí každého fanouška stavebnic LEGO a Volkswagen. Co říkáte na detailně propracovaný interiér, látkové závěsy a látkový vyskakovací stan? Obytný vůz LEGO Volkswagen T2 volá po dobrodružství. Jaké cesty zažijete s touto úžasnou a …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 4 199 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 5 723 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Volkswagen T2 Camper Van 10279

Známý obytný vůz Volkswagen T2 ožívá ve stavebnici LEGO 10279. Tato komplexní sada LEGO je plná zábavných detailů a překvapivých doplňků, které okouzlí každého fanouška stavebnic LEGO a Volkswagen. Co říkáte na detailně propracovaný interiér, látkové závěsy a látkový vyskakovací stan?

Obytný vůz LEGO Volkswagen T2 volá po dobrodružství. Jaké cesty zažijete s touto úžasnou a autentickou strukturou?

Zpět v čase se stavebnicí LEGO 10279

Už jste se někdy sami vydali na cestu ve skutečném obytném voze Volkswagen? Nebo jste jen velkým obdivovatelem těchto jedinečných dodávek? Ať už jsou vaše vzpomínky na tyto dodávky jakékoli, při stavbě tohoto retro vozidla si užijete spoustu zábavy.

Okamžitě poznáte velké čelní sklo i posuvné dveře. Můžete dokonce otevřít kapotu a prohlédnout si motor dodávky. V kuchyni LEGO Volkswagen T2 Camper najdete dřez, lednici a plynový sporák.

K dispozici je také rozkládací stůl a rozkládací pohovka. V obytném voze je vše, co potřebujete k prožití fantastických dobrodružství.

Nové díly LEGO

Tato retro stavba potěší nejen fanoušky značky Volkswagen, ale i příznivce stavebnice LEGO, kteří si s obytným vozem Volkswagen užijí spoustu zábavy. Ve skutečnosti LEGO navrhlo všechny druhy nových dílů LEGO speciálně pro toto vozidlo.

Například pneumatiky mají nový tvar a jedinečné jsou i díly, jako je čelní sklo a látkový výsuvný stan. S více než 2 200 cihličkami je to stavební výzva, na kterou jen tak nezapomenete.

Udělejte to osobně

Modrobílá barva modelu Volkswagen T2 Camping Bus je pro toto vozidlo velmi charakteristická. Chcete autobusu dodat osobní ráz? Pomocí přiložených samolepek s motivem květin si můžete autobus vyzdobit podle svých představ. Ještě zábavnější je pak umístit tento autobus na pěkné místo ve vašem domě.

Kempinkový autobus je 15 cm vysoký, 35 cm dlouhý a 14 cm široký. V místnosti bude skutečným lákadlem pro oči. Máte už pro něj vhodné místo?

Užasněte

Stavebnice LEGO Volkswagen T2 Camper vás nepřestane udivovat. Ať už je to surfovací prkno, rezervní kolo, skládací sedadla nebo funkční řízení, s touto sadou LEGO pokaždé objevíš něco nového. Díky tomu je také obytný vůz LEGO Volkswagen T2 ideálním dárkem pro každého fanouška značky Volkswagen a stavebnice LEGO.

Je to fantastický stavitelský zážitek, který si užijete ještě mnoho hodin hraní. Nebo si znovu a znovu vychutnávejte pohled na svůj vlastní obytný vůz Volkswagen. Sníte už o nových dobrodružstvích?

 • Postavte si věrnou LEGO repliku ikonické dodávky Volkswagen T2 Camper Van. Prozkoumejte všechny autentické prvky a pak si tento sběratelský kousek náležitě vystavte.
 • Nechte se uchvátit autentickými designovými prvky, jako jsou velké čelní sklo a posuvné dveře. Vyzkoušejte funkční řízení a pak nahlédněte pod kapotu a prozkoumejte motor hezky zblízka.
 • Dodávka Volkswagen přijíždí i s pestrou škálou doplňků, včetně látkových závěsů, látkového stanu, surfovacího prkna a 2 skládacích židlí.
 • Tento model pro dospělé LEGO stavitele a fandy kempovacích dodávek nabízí obohacující stavitelský projekt a skvěle poslouží jako dárek pro sběratele a fanoušky dodávek Volkswagen.
 • Měří přes 15 cm na výšku, 35 cm na délku a 14 cm na šířku, takže rozhodně nezůstane bez povšimnutí.
 • Na výstavce se bude model vyjímat také díky svému modrobílému barevnému provedení. Navíc si dodávku můžete ozdobit podle sebe s pomocí květinových samolepek.
 • V interiéru naleznete kempovací kuchyňku s plynovým sporákem, dřezem a lednicí a také výklopný stůl a skládací postel.
 • Tato LEGO replika dodávky Volkswagen T2 Camper Van je součástí řady kreativních modelů pro dospělé, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Volkswagen T2 Camper Van
SKU
10279
EAN
5702016913736
Kousky
2207
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 199 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.