LEGO Policejní stanice 10278

Těžko k sehnání

Postavte LEGO policejn stanici a vyete krde cukrovinek

lego 10278 policejni stanice
 • 2923 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10278 SKU

Policejní stanice s mnoha tajemstvími. To je určitě LEGO 10278. S 2923 díly je to stavba pro opravdové odborníky. Krásný design a tajné detaily zaujmou každého fanouška stavebnice LEGO. Tato policejní stanice ze stavebnice LEGO má nejméně tři patra a v každém patře se skrývají tajemství. Jste připraveni je prozkoumat? Nekonečná stavební zábava Stavebnice LEGO 10278 zaručuje …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -29% 3 599 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 5 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Policejní stanice 10278

Policejní stanice s mnoha tajemstvími. To je určitě LEGO 10278. S 2923 díly je to stavba pro opravdové odborníky. Krásný design a tajné detaily zaujmou každého fanouška stavebnice LEGO. Tato policejní stanice ze stavebnice LEGO má nejméně tři patra a v každém patře se skrývají tajemství. Jste připraveni je prozkoumat?

Nekonečná stavební zábava

Stavebnice LEGO 10278 zaručuje hodiny zábavy při stavění. A až skončíte, můžete jednoduše začít znovu. Dnes se můžete rozhodnout, kolik ze tří podlaží chcete v budově použít. Půdorysy můžete také upravit podle vlastního uvážení. Hraní a stavění s touto policejní stanicí LEGO tak zůstává pokaždé výzvou.

Více než policejní stanice

Tato sada se sice jmenuje "Policejní stanice", ale objevíte v ní mnohem víc. Na jedné straně je obchod s koblihami, kde si můžete koupit ty nejlahodnější dobroty. Na druhé straně najdete novinový stánek, takže budete mít vždy přehled o nejnovějších zprávách.

Stavebnice LEGO 10278 má příliš mnoho detailů na to, abychom se o nich zmiňovali. Co takhle vězeňská cela, kam by se dal padouch zavřít? Ale pozor, aby neutekl tajným poklopem pod postelí! Neměl by chybět ani trezor, do kterého se ukládají všechny důkazy. A díky desce se všemi indiciemi můžete vyřešit jakýkoli případ. K dispozici je dokonce i fotoaparát, takže si můžete pořídit fotografii zločince. Tato policejní stanice LEGO je skutečná.

Modulární stavby

Stavebnice LEGO 10278 je součástí nápadité řady "Modulární stavby" od společnosti LEGO. Všechny sady této série do sebe zapadají a nabízejí dospělým stavitelům spoustu výzev. V této sérii je již poměrně dost různých budov, takže si můžete nasbírat pěkné město dohromady.

Tato policejní stanice bude ve vašem městě jistě poutat pozornost. Pět minifigurek, které jsou součástí sady, ji ještě více oživí. Mohou policisté dovést do úspěšného konce i další případ? Podaří se dnes zločinci uprchnout? A má už obchod s koblihami novou příchuť koblih?

Najděte svůj vlastní příběh

Tato policejní stanice LEGO vybízí k vymýšlení vlastních příběhů. Díky mnoha detailům můžete každý den zažít nové dobrodružství. Pokud policejní stanici zkombinujete s dalšími sadami Modular Buildings, užijete si ještě více zábavy.

Počet kostek a stavební techniky budou výzvou pro dospělé fanoušky stavebnice LEGO a každý si tuto krásnou stavbu užije. Jste připraveni na lepší detektivní práci?

 • LEGO stavebnice Policejní stanice (10278) se může pochlubit chytrými designovými prvky a nečekanými překvapeními a je ideální pro dospělé, kteří hledají projekt podporující všímavost.
 • Objevte stylové prvky včetně detailů, které vám pomohou dopadnout zločince, jako je například tabule s červenými čarami spojujícími stopy, cívkový magneťák, vězeňská cela, skříňka na důkazy a mnohem víc.
 • Díky 2 923 dílkům a 5 minifigurkám včetně policejního strážníka z období 40. let bude pořád co objevovat. Dílky s potiskem v podobě billboardu, telefonu a psacího stroje vdechnou propracovaným scénám život.
 • Ideální pro opravdové fanoušky detektivních příběhů a LEGO nadšence. Stavebnice přináší hodiny zábavy a kreativní zážitek, který jistě osloví všechny dospělé.
 • Dospělí LEGO fanoušci si zamilují nové dílky v této sadě, včetně 2 dílků v mimořádně vzácné nugátové barvě, 4 kostek v podobě zvířecích hlav bez potisku, které dotvářejí vzhled římsy, a obráceného oblouku ve 2 barvách.
 • Měří přes 37 cm na výšku (včetně antén), 25 cm na šířku a 25 cm do hloubky.
 • Kromě podrobného návodu na sestavení modelu obsahuje knížečka s pokyny inspirativní konstrukční informace.
 • Tato sada s policejní stanicí je součástí kreativní kolekce modulárních budov určených pro LEGO fanoušky, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.
 • LEGO kostky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • LEGO dílky kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Policejní stanice
SKU
10278
EAN
5702016913729
UPC
673419340502
Kousky
2923
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
5 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.