LEGO Krotitelé duchů – ECTO-1 10274

Co postavte VZ ECTO-1!

lego 10274 krotitele duchu ecto 1
 • 2352 Kousky
 • LEGO Icons Série
 • 10274 SKU

Pokud patříte mezi fanoušky Krotitelů duchů, máme pro vás to pravé – LEGO model vozu ECTO-1 z filmu Krotitelé duchů! Vypořádejte se s každodenním stresem a dopřejte si kvalitně strávený čas sami se sebou při stavění LEGO repliky přestavěné sanitky Cadillac Miller-Meteor z roku 1959, kterou znáte z filmu Krotitelé duchů. Děsivě propracované detaily. Tento model …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -26% 4 429 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -13% 5 199 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -3% 5 799 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 6 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Icons

Popis LEGO Krotitelé duchů – ECTO-1 10274

Pokud patříte mezi fanoušky Krotitelů duchů, máme pro vás to pravé – LEGO model vozu ECTO-1 z filmu Krotitelé duchů! Vypořádejte se s každodenním stresem a dopřejte si kvalitně strávený čas sami se sebou při stavění LEGO repliky přestavěné sanitky Cadillac Miller-Meteor z roku 1959, kterou znáte z filmu Krotitelé duchů.

Děsivě propracované detaily
Tento model vozu ECTO-1 inspirovaný filmem Krotitelé duchů: Odkaz nabízí funkční řízení, padací dveře, past na duchy, vysunovací střílnu v zadní části, protonový batoh a další parádní detaily z původního vozidla, jako je například kultovní logo krotitelů duchů.

Stavitelský projekt pro vás
S tímto sestavitelný modelem vozu si užijete zábavu, aniž byste museli mít celou kolekci LEGO sad. Potřebujete akorát trochu místa na stole a písničky z filmu Krotitelé duchů hrající na pozadí. Tato LEGO sada s modelem vozu je součástí sbírky inspirativních stavebnic pro dospělé se zájmem o design. Zároveň se jedná o parádní dárek na motivy filmu Krotitelé duchů, kterým můžete udělat radost sobě nebo jinému staviteli poohlížejícímu se po dalším projektu.

 • Perfektní stavebnice s replikou vozu ECTO-1 pro fanoušky LEGO kostek a filmu Krotitelé duchů, kteří se těší na svůj další model nebo si prostě chtějí odpočinout u kutilského projektu, který je zcela pohltí.
 • Není to jen obyčejná hračka z filmu Krotitelé duchů. Je to sada s modelem vozu pro dospělé, která nabízí funkční řízení, padací dveře s pastí na duchy, vysunovací střílnu v zadní části, a k tomu navíc pohyblivý detektor duchů a jiné vybavení pro detekci paranormálních jevů.
 • Máte vytříbený smysl pro detail? Díky zakřivenému čelnímu sklu, modulárnímu volantu a kostce s dekorací ve stylu Krotitelů duchů se tato sada s autentickými detaily bude vyjímat na výstavce doma i v kanceláři.
 • Ideální pro fanoušky filmu Krotitelé duchů a LEGO nadšence. Tento model vozu ECTO-1 přináší hodiny zábavy a stavitelský zážitek, který jistě osloví všechny dospělé. Je to skvělý dárek pro každého, kdo rád staví modely aut.
 • Model vozu ECTO-1 měří přes 22,5 cm na výšku, 47 cm na délku a 16,5 cm na šířku. Je nabitý autentickými detaily, které si jistě rádi vystavíte.
 • S tímto sestavitelným modelem si užijete zábavu i bez baterií. Pohání ho totiž čistá ektoplazma (to byl jen vtip).
 • Kromě podrobného návodu na sestavení modelu obsahuje knížečka s pokyny také konstrukční informace a příběh vozu ECTO-1. (Pouze v angličtině. Překlady do jiných jazyků si můžete stáhnout na adrese LEGO.com/ecto-1-book).
 • Součást série inspirativních stavebnic LEGO stavebnic určených pro nadšené stavitele a kutily, kteří si potrpí na design a elegantní architekturu.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a vždy umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky procházejí přísnými testy, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Můžete si tak být jistí, že tento suvenýr je stejně robustní jako krásný.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Krotitelé duchů – ECTO-1
SKU
10274
UPC
673419322188
Kousky
2352
Série
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Stáří
18+ let
Cena LEGO
5 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.