LEGO Plyšová hračka Chewbacca 5006624

Mazlc hraka pro dti ke hran ina vstavku

chewbacca plush 5006624
  • Star Wars Série
  • 5006624 SKU

Vydejte se na dobrodružství do vzdálené galaxie s plyšovou postavičkou nezaměnitelného Chewbaccy od LEGO Star Wars. Tato luxusní LEGO verze wookieského válečníka představuje skvělý dárek pro děti i fanoušky všech věkových kategorií, který se skvěle hodí jako parťák na cesty, na mazlení i na hraní. Odolné a stabilní zpracování umožňuje Chewbaccu postavit kdekoliv na výstavku, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 719 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Plyšová hračka Chewbacca 5006624

Vydejte se na dobrodružství do vzdálené galaxie s plyšovou postavičkou nezaměnitelného Chewbaccy od LEGO Star Wars. Tato luxusní LEGO verze wookieského válečníka představuje skvělý dárek pro děti i fanoušky všech věkových kategorií, který se skvěle hodí jako parťák na cesty, na mazlení i na hraní. Odolné a stabilní zpracování umožňuje Chewbaccu postavit kdekoliv na výstavku, když si s ním zrovna nebudete hrát. Nemusí se tak jednat pouze o zábavnou hračku, ale také o stylový bytový doplněk.

  • Luxusně roztomilá plyšová verze LEGO minifigurky kultovní postavy Chewbaccy ze ságy Star Wars – ideální volba na mazlení, na hraní i na výstavku.
  • Měkká, 100% polyesterová tkanina s vyšívanými dekorativními detaily.
  • Díky odolnému a stabilnímu zpracování je možné figurku postavit na plochý povrch. S více než 35 cm na výšku se jedná o zábavný dárek pro děti a fanoušky ságy Star Wars bez ohledu na věk.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Plyšová hračka Chewbacca
SKU
5006624
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
719 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.