LEGO 92177 Lo v lhvi

Těžko k sehnání

Vytvo z kostek LEGO nadasovou klasiku!

lego 92177 lo v lhvi
 • 962 Kousky
 • Ideas Série
 • 92177 SKU

Staň se součástí námořnické tradice a postav Loď v láhvi z řady LEGO Ideas. Tato sada ti přináší propracovanou loď s kapitánskou kajutou, děly, stěžni, strážním košem a potištěnými součástkami představujícími plachty. Umísti loď do láhve postavené z kostek LEGO se skládací korkovou zátkou, voskovou pečetí a součástkami představujícími vodu uvnitř. Pak svůj model vystav …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -15% 1 529 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 749 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO 92177 Lo v lhvi

Staň se součástí námořnické tradice a postav Loď v láhvi z řady LEGO Ideas. Tato sada ti přináší propracovanou loď s kapitánskou kajutou, děly, stěžni, strážním košem a potištěnými součástkami představujícími plachty. Umísti loď do láhve postavené z kostek LEGO se skládací korkovou zátkou, voskovou pečetí a součástkami představujícími vodu uvnitř. Pak svůj model vystav na podstavci s cedulí se jménem lodi „Leviatan“, zabudovaným (nefunkčním) kompasem s růžicí a pohyblivou střelkou a součástkami představujícími globus. Součástí stavebnice je také brožurka o tvůrci z řad fanoušků a LEGO návrhářích, kteří společně vytvořili tuto úžasně nostalgickou sadu.

 • Obsahuje láhev z kostek LEGO, loď a podstavec.
 • Součástí láhve je propracovaná korková zátka a od února 2018 také nově součástka ve stylu voskové pečeti a přes 280 průhledných modrých dílků znázorňujících vodu.
 • Loď má zvýšenou palubu na zádi a její součástí je kapitánská kajuta, 6 děl, 3 stěžně, strážní koš a různé doplňky, včetně potištěných plachet a vlajky lodi.
 • Podstavec na sobě má ceduli se jménem lodi „Leviatan“ a jeho součástí je vestavěný (nefunkční) kompas s propracovanou růžicí a pohyblivou střelkou zlaté barvy, 2 globusy a zlacené doplňky.
 • Sada obsahuje brožurku s návodem na stavění a informacích o fanouškovi, který tuto sadu vytvořil, a LEGO návrhářích.
 • Tato stavebnice je vhodná pro děti od 10.
 • Láhev na stojanu měří přes 10 cm na výšku, 31 cm na šířku a 10 cm do hloubky.
 • Loď měří přes 8 cm na výšku, 14 cm na délku a 5 cm na šířku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Lo v lhvi
SKU
92177
EAN
5702016956344
Kousky
962
Série
LEGO Ideas
Stáří
12+ let
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
1 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.