LEGO 854085 Přívěsek na klíče – Monkie Kid

Skvl doplnk pro fanouky Monkie Kida

lego 854085 privesek na klice monkie kid
  • Monkie Kid Série
  • 854085 SKU

Mladí LEGO fanoušci mohou mít svého hrdinu neustále po boku díky přívěsku na klíče – Monkie Kid (854085). Součástí přívěsku je minifigurku Monkie Kida s neodmyslitelnými sluchátky kolem krku, která je pomocí pevného řetízku připevněna ke kovovému kroužku. Přívěsek lze snadno připevnit na klíče, tašku nebo batoh. Jedná se o roztomilý dárek pro fanoušky stavebnic …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 90 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Monkie Kid

Popis LEGO 854085 Přívěsek na klíče – Monkie Kid

Mladí LEGO fanoušci mohou mít svého hrdinu neustále po boku díky přívěsku na klíče – Monkie Kid (854085). Součástí přívěsku je minifigurku Monkie Kida s neodmyslitelnými sluchátky kolem krku, která je pomocí pevného řetízku připevněna ke kovovému kroužku. Přívěsek lze snadno připevnit na klíče, tašku nebo batoh. Jedná se o roztomilý dárek pro fanoušky stavebnic LEGO Monkie Kid.

Součástí tohoto přívěsku na klíče inspirovaného řadou LEGO Monkie Kid (854085) je minifigurka Monkie Kida připevněná pomocí pevného řetízku ke kovovému kroužku. Minifigurku není možné od řetízku oddělit.

Kovový kroužek lze jednoduše připevnit ke klíčům, batohu či kamkoli jinam.

Přívěsek má něco málo přes 9 cm a je vhodný pro děti ve věku od 6 let. Představuje skvělý drobný dárek pro všechny fanoušky akčních stavebnic z řady LEGO Monkie Kid.Součástí tohoto přívěsku na klíče inspirovaného řadou LEGO Monkie Kid (854085) je minifigurka Monkie Kida připevněná pomocí pevného řetízku ke kovovému kroužku. Minifigurku není možné od řetízku oddělit.

Kovový kroužek lze jednoduše připevnit ke klíčům, batohu či kamkoli jinam.

Přívěsek má něco málo přes 9 cm a je vhodný pro děti ve věku od 6 let. Představuje skvělý drobný dárek pro všechny fanoušky akčních stavebnic z řady LEGO Monkie Kid.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Přívěsek na klíče – Monkie Kid
SKU
854085
UPC
673419346863
Série
LEGO Monkie Kid
Cena LEGO
90 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.