LEGO Páska s vodou 854065

S touto pskou s vodou dti popust uzdu sv fantazii

lego 854065 paska s vodou
  • 23 Kousky
  • Xtra Série
  • 854065 SKU

Sada Páska s vodou (854065) je zárukou úžasných podvodních dobrodružství pro všechny LEGO fanoušky a milovníky podmořského života. Vytvořte si pomocí modré pásky s prvky mořského proudu a vln vlastní vody a ponořte se do zábavných dobrodružství. Zábavu podpoří i 10 minimodelů, mezi kterými najdete žábu, rybu, kraba, řasu a vor. Děti s vlastní představivostí …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 229 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Xtra

Popis LEGO Páska s vodou 854065

Sada Páska s vodou (854065) je zárukou úžasných podvodních dobrodružství pro všechny LEGO fanoušky a milovníky podmořského života. Vytvořte si pomocí modré pásky s prvky mořského proudu a vln vlastní vody a ponořte se do zábavných dobrodružství. Zábavu podpoří i 10 minimodelů, mezi kterými najdete žábu, rybu, kraba, řasu a vor. Děti s vlastní představivostí se zaručeně zabaví na celé hodiny.

  • S touto parádní sadou s páskou s vodou a 10 minimodely budou mít malí stavitelé vše, co potřebují k tomu, aby se mohli vydat zažít zábavná dobrodružství na moři.
  • Jedná se o kouzelný narozeninový nebo vánoční LEGO dárek vhodný pro děti od 6 let, který podnítí jejich kreativitu. Součástí je i jednoduchý návod, díky kterému se malí mořeplavci budou moci pustit do hraní bez dalšího zbytečného čekání.
  • Páska je 8 cm široká a 15 m dlouhá, a malí mořeplavci si s ní zaručeně vychutnají bezpočetdobrodružných výprav.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Páska s vodou
SKU
854065
EAN
673419332002
Kousky
23
Série
LEGO Xtra
Cena LEGO
229 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.