LEGO Stíhačka X-wing Poe Damerona 75273

Fascinujc sthaka X-wing od LEGO Star Wars pro pehrvn bitev a vystaven!

lego 75273 stihacka x wing poe damerona
 • 761 Kousky
 • Star Wars Série
 • 75273 SKU

Nechte vaše dítě hrát si na hrdinu Odboje Poe Damerona s touto stíhačkou X-wing (75273)! Fanoušci si zamilují elegantní design, který představuje novinku pro leden 2020, stejně jako stíhačku X-wing z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nabízí spoustu prvků inspirujících k hraní – nastavitelná křídla pro režim letu a útoku, vystřelovací funkce, zatahovací podvozek a …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -17% 2 319 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 2 799 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 799 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 990 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Stíhačka X-wing Poe Damerona 75273

Nechte vaše dítě hrát si na hrdinu Odboje Poe Damerona s touto stíhačkou X-wing (75273)! Fanoušci si zamilují elegantní design, který představuje novinku pro leden 2020, stejně jako stíhačku X-wing z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nabízí spoustu prvků inspirujících k hraní – nastavitelná křídla pro režim letu a útoku, vystřelovací funkce, zatahovací podvozek a mnohem víc!

Bitvy Odboje proti Prvnímu řádu!

Tato parádní stíhačka obsahuje 3 minifigurky se zbraněmi – Poe Damerona, rytíře zRenu a Jannah – a k tomu navíc droida R2-D2 pro přehrávání bitev mezi Odbojem a Prvním řádem. Tato stavebnice, která představuje tip na epický dárek pro všechny mladé fanoušky filmů Star Wars, je vhodná pro samostatné i skupinové hraní. Pro ještě větší akci přidejte sadu 75272 Sithská stíhačka TIE.

Akce ze ságy Star Wars ve stylu LEGO stavebnic!

Společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních bojových lodí, vozidel, míst a postav ze světa Star Wars již od roku 1999. Tato řada obsahující pestrou škálu sad, které ohromí fanoušky všech věkových kategorií, zaznamenala obrovský úspěch. Zábava čeká i na vás!

 • Děti si mohou hrát na hrdinu Odboje Poe Damerona a přispěchat do bitvy s tímto modelem klasické stíhačky X-wing (75273) od LEGO Star Wars. Jedná se o novinku pro leden 2020 inspirovanou filmem Star Wars: Vzestup Skywalkera.

 • Spousta funkcí inspirujících k hraní, včetně otevíracího kokpitu pro minifigurku, prostoru pro R2-D2, nastavitelných křídel pro režim letu a útoku, vystřelovačů a pružinových vystřelovačů a zatahovacího podvozku.
 • Obsahuje LEGO droida R2-D2, a k tomu navíc 3 minifigurky postav ze světa Star Wars – Poea Damerona, rytíře z Renu a Jannah – s prvky, jež představují novinku pro leden 2020. Dále jsou součástí blasterové pistole, samostříl a ostatní bitevní zbraně.
 • Tato sada se 761 dílky od LEGO Star Wars představuje skvělý tip na dárek a nabízí zábavnou a naplňující stavitelskou výzvu pro kluky a holky ve věku od 9 let. Přidejte Sithskou stíhačku TIE (75273) a užívejte si epické bitvy mezi Prvním řádem a Odbojem.
 • Stíhačka X-wing měří přes 8 cm na výšku, 37 cm na délku a 32 cm na šířku. Když zrovna nepoletí na misi Odboje, můžete se s tímto nepřehlédnutelným kouskem pochlubit přátelům.
 • Tuto sběratelskou LEGO sadu s modelem stíhačky X-wing pohánějí kreativní děti svým myšlením. Nejsou tedy zapotřebí žádné baterie a akční dobrodružství nikdy nekončí!
 • Je vaše dítě nováčkem ve světě LEGO sad? Nevadí! Součástí této stavebnice se stíhačkou X-wing je srozumitelný, tištěný návod. Dětem tak stačí otevřít krabici a pustit se ihned do stavění… a cítit se u toho jako rytíř Jedi!
 • Stavebnice od LEGO Star Wars se výborně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří chtějí stavět a vystavovat si modely, přehrávat si scény z památné ságy Star Wars a vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy tak, aby byly konzistentní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání – není proto zapotřebí použít Sílu!
 • LEGO kostky a dílky jsou testovány téměř všemi způsoby, jaké si lze představit,aby se zajistilo, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy zde na planetě Zemi (a i ve vzdálených galaxiích!).

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Stíhačka X-wing Poe Damerona
SKU
75273
EAN
5702016617191
UPC
673419318402
Kousky
761
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
2 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.