LEGO Zmrzlinářské auto 60253

Těžko k sehnání

Magick, barevn model zmrzlinskho auta!

lego 60253 zmrzlinarske auto
 • 200 Kousky
 • City Série
 • 60253 SKU

Se sadou Zmrzlinářské auto (60253) od LEGO City se děti mohou stát hrdiny všedního dne. Zachrání obyvatele LEGO City umírající horkem a přivezou jim parádní zmrzlinové kornouty a nanuky! Prostor uvnitř auta pro zmrzlinářku spolu se zákazníkem s roztomilým psem poskytuje spoustu možností pro zábavné hraní. Naprosto úžasná stavebnice Návod na stavění pro zmrzlinářské auto od LEGO …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -17% 399 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -13% 419 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -8% 439 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 479 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Zmrzlinářské auto 60253

Se sadou Zmrzlinářské auto (60253) od LEGO City se děti mohou stát hrdiny všedního dne. Zachrání obyvatele LEGO City umírající horkem a přivezou jim parádní zmrzlinové kornouty a nanuky! Prostor uvnitř auta pro zmrzlinářku spolu se zákazníkem s roztomilým psem poskytuje spoustu možností pro zábavné hraní.

Naprosto úžasná stavebnice

Návod na stavění pro zmrzlinářské auto od LEGO City najdete v krabici. Nebo můžete jít na internet a stáhnout si návod Instructions PLUS v rámci aplikace LEGO Life pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem na stavění s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se začínající LEGO stavitelé rychle stanou opravdovými mistry.

Dětská stavebnice od LEGO City Skvělá vozidla

Se sadami od LEGO City Skvělá vozidla si budou děti moci prohlédnout svá oblíbená pozemní, vzdušná a mořská vozidla a stroje pěkně zblízka. Tyto realistické stavebnice podporují představivost a zábavným a vzrušujícím způsobem odrážejí skutečný život.

 • Znáte dítě, které rádo chodí na zmrzlinu? Děti si mohou vychutnat letní den plný zábavy s touto stavebnicí LEGO City Zmrzlinářské auto, která je navržena tak, aby inspirovala ke kreativnímu, nezávislému hraní na základě každodenního života.
 • Stavebnice pro děti, která obsahuje zářivě barevné zmrzlinářské auto s minifigurkou zmrzlinářky a skateboardisty, a k tomu navíc figurku psa. Ideální pro kreativní, nezávislé hraní.
 • Děti mohou pomoci zmrzlinářce řídit dodávku, vydávat zmrzlinové kornouty a nanuky z výdejního okénka a pomáhat skateboardistům předvádět parádní triky. Toto barevné zmrzlinářské auto se také výborně hodí pro vystavení.
 • Stavebnice Zmrzlinářské auto (60253) od LEGO City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti ve věku 5 a více let a pro kluky a holky, kteří milují modely vozidel. Vyžaduje pouze základní stavební dovednosti.
 • V sestaveném stavu měří zmrzlinářské auto přes 11 cm na výšku, 15 cm na délku a 6 cm na šířku. Spousta místa pro zmrzlinářku, která může řídit auto a obsluhovat zákazníky.
 • Tato super cool sada Zmrzlinářské auto od LEGO City se obejde bez baterií – pohánějí ji malé děti s bohatou představivostí, takže hraní nestojí nic v cestě.
 • S touto stavebnicí je stavění opravdu jednoduché. Součástí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS – interaktivní návod na stavění pro děti. K dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Life pro chytrá zařízení.
 • Modely od LEGO City pomáhají dětem zlepšovat fyzické dovednosti a získávat sebevědomí. Děti budou mít příležitost prozkoumat nejrůznější vozidla a vytvářet scénáře, které zábavným a vzrušujícím způsobem odrážejí skutečný život.
 • LEGO stavebnice splňují ty nejvyšší standardy, aby se zajistilo, že sady od LEGO City jsou konzistentní, kompatibilní a že všechny LEGO dílky a umožňují snadné skládání a rozebírání – vždy.
 • U nás v LEGO Group procházejí LEGO dílky přísnými testy, aby se zajistilo, že každá z našich sad splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zmrzlinářské auto
SKU
60253
EAN
5702016617870
UPC
673419319218
Kousky
200
Série
LEGO City
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
479 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.