Porovnání LEGO v Česko

LEGO 10958 Tvořivá oslava narozenin

Kreativní stavebnice za skvělou cenu

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno LEGO Tvořivá oslava narozenin
SKU 10958
Kousky 200
Série LEGO DUPLO
Cena LEGO 1.499,00 Kč
Instrukce Stáhnout návod k použití

Popis LEGO 10958 Tvořivá oslava narozenin

  • Parádní stavebnice Tvořivá oslava narozenin (10958) od LEGO® DUPLO® Classic je plná pestrobarevných kostek a dílků, které malým stavitelům otevřou svět kreativity a hravého učení.
  • Inspirujte mladé stavitele s pomocí 200 barevných kostek a zábavných tvarů, včetně hvězdy a melounu. Tato všestranná stavebnice nabízí neomezenou porci zábavy a učení pro děti.
  • Z kostek, které jsou dělané na míru ručkám nejmenších stavitelů, lze postavit narozeninový dort, dárky, občerstvení na oslavu, čísla aspoustu dalšího. Rodiče dětem mohou pomoci se stavěním inspirativních modelů a čehokoli jiného, co si jen dokáží představit.
  • Pro děti od 18 měsíců. Tato zábavná vzdělávací stavebnice pro děti obsahuje dílky dělané na míru malým ručkám, takže představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám či jakékoliv jiné příležitosti.
  • Sada čítající 200 dílků nabízí neomezené herní možnosti. Spojte ji s dalšími stavebnicemi LEGO® DUPLO® pro ještě větší porci tvořivé zábavy.
  • Jednoduchý návod na stavěnípomůže dětem a jejich rodičům s postavením celé řady nápaditých modelů. Velké množství dílků podnítí kreativitu stavitelů a poskytne jim neomezené možnosti.
  • Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® │ Disney byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
  • Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.